شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 09:46 منتشر شده در مورخ: 1399/08/03 شناسه خبر: 1660157
سلاح ورزی خواستار شد؛

اتاق بازرگانی عدم بازگشت ارز صادراتی توسط 70 کارتن خواب را بررسی کند/ با متخلفین برخورد جدی شود

اتاق بازرگانی عدم بازگشت ارز صادراتی توسط 70 کارتن خواب را بررسی کند/ با متخلفین برخورد جدی شود
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به سخنان همتی در مورد عدم بازگشت ارز توسط 70 کارتن خواب، از رئیس اتاق ایران درخواست بررسی آن را کرد و گفت: وظیفه اتاق ایران اطلاع رسانی و انتشار اسامی متخلفین و برخورد جدی با مسامحه کنندگان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین سلاح ورزی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران در واکنش به اظهارات عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در مورد عدم بازگشت ارز حاصل از صادرات توسط 70 کارتن خواب با ارسال نامه ای به غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی خواستار بررسی صحت و سقم این ادعا شد.

در نامه حسین سلاح ورزی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران به غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی آمده است: 

جناب آقای مهندس شافعی

رئیس محترم اتاق ایران 

با سلام، 

احتراما همانطوری  که مستحضرید رئیس کل بانک مرکزی هم در جلسه شورای گفت‌وگو و هم در مجامع دیگر به کرات فرموده‌اند که 70 نفر از کسانی که ارز را برنگردانده اند «کارت خواب» بوده‌اند و یا در رسانه‌ها مرتب از واردات 700 خودرو پورشه با استفاده از کارت بازرگانی فردی فاقد صلاحیت صحبت می شود. 

با توجه به ابهامات موجود و به منظور صیانت از نهاد اتاق پیشنهاد می‌گردد در صورت صلاحدید دستور فرمایند موضوع بررسی و رسیدگی لازم در خصوص صحت و سقم این گفته‌ها و ارائه و انتشار اطلاعات کامل و واضح به افکار عمومی صورت پذیرد. 

بدیهی است در صورت حقیقت داشتن چنین ادعاهایی وظیفه اتاق ایران اطلاع رسانی و انتشار اسامی متخلفین و برخورد جدی با مسامحه کنندگان و در صورت کذب بودن، پیگیری حقوقی و طرح دعوی علیه نشرکنندگان ادعاهای کذب است. 

از حسن توجه جنابعالی کمال تشکر و امتنان را دارم. 

حسین سلاح ورزی 

نایب رئیس 

 

انتهای پیام

 

https://www.dana.ir/1660157
ارسال نظر
نظرات