شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:54 منتشر شده در مورخ: 1399/08/03 شناسه خبر: 1660244
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ایرانشهر:

پروژه گردشگری پارک استقبال در دهه فجر افتتاح می‌شود/ تعامل بین دستگاه‌ها زمینه ساز توسعه زیرساخت‌های شهری

پروژه گردشگری پارک استقبال در دهه فجر افتتاح می‌شود/ تعامل بین دستگاه‌ها زمینه ساز توسعه زیرساخت‌های شهری
حمید خدایاری از روند پیشرفت پروژه گردشگری پارک استقبال این منطقه در ورودی شهرستان ایرانشهر از سمت خاش و زاهدان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید خدایاری، رئیس اداره میرث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایرانشهر در گفت و گو با عصرهامون، گفت: از روند پیشرفت پروژه گردشگری پارک استقبال این منطقه در ورودی شهرستان از سمت خاش و زاهدان بازدید به عمل آمد و طی بازرسی انجام شده به پیمانکار مبنی بر تسریع در کار و آماده سازی پروژه تا دهه فجر ۹۹ جهت افتتاح و بهره برداری، تاکید فراوان شد.

وی در ادامه مطلب فوق، افزود: اعتبارات این پروژه از محل هزینه سال ۹۸ اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان تامین شده و نظارت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایرانشهر توسط پیمانکار در حال انجام است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ادامه داد: زمین در نظر گرفته برای این پروژه به متراژ سه هزار متر بوده که توسط شهرداری این منطقه و طی یک صورت جلسه به این ارگان تحویل شده است.

این مقام مسئول در تکمیل مطلب فوق، تصریح کرد: امیدوارم این قبیل تعاملات بین دستگاهی سبب گسترش کمی و کیفی زیرساخت های شهری شود و تمام تجهیزات این پروژه توسط پیمانکار خریداری و به محل انبار اداره میراث‌ فرهنگی ایرانشهر حمل شده تا همزمان با پیشرفت کار در محل پروژه نصب شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660244
ارسال نظر
نظرات