شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1399/08/03 شناسه خبر: 1660324
رئیس اتحادیه مصالح فروشان استان زنجان:

کارخانجات و دلالان عامل کمبود سیمان هستند/ مسئولان راهکاری بیندیشند

کارخانجات و دلالان عامل کمبود سیمان هستند/ مسئولان راهکاری بیندیشند
ارشدی رئیس اتحادیه مصالح فروشان استان زنجان با اشاره به جولان دلالان در بازار سیمان گفت: کارنجات عامل رشد دلالان در بازار زنجان هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رسول ارشدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در مورد کمبود سیمان در بازار زنجان اظهار کرد: کارنجات سیمان به اندازه کافی سیمان به بازار تزریق نمی‌کنند.

وی با اشاره به جولان دلالان در بازار سیمان تصریح کرد: دلالان به بازار سیمان وارد شده و توزیع و حمل و نقل را با مختل مواجه کردند.

رئیس اتحادیه مصالح فروشان استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر مشکلی کمبود توسط کارخانجات ایجاد شده و اگر سیمان به اندازه کافی وارد بازار شود مشکلی در توزیع وجود ندارد بیان کرد: نرخ سیمان 23 هزار تومان تعیین شده و با این قیمت هم در بازار توزیع می‌شود و مشکلی که در حال حاضر وجود دارد این است به اندازه کافی سیمان وارد بازار نمی‌شود.

وی با تاکید بر اینکه این کارنخانه‌ها هستند که دلالان سیمان را در بازار رشد دادند افزود: قیمت مصوب حمل و نقل نیز متاسفانه رعایت نمی‌شود و افزایش کرایه خودسرانه حمل و نقل نیز از دیگر مشکلاتی است که در بازار با آن مواجه هستیم.

ارشدی با تاکید بر اینکه باید مسئولان پیگیری کنند که چرا کارنجات سیمان را وارد بازار نمی‌کنند و دلالان را در بازار شد می‌دهند افزود: سیمان مورد نیاز بازار زنجان تامین نمی‌شود و تولیدی استان هم به تهران و سایر استانها ارسال می‌شود.

وی ابراز کرد: مسئولان باید راهکاری ارائه دهند که دست دلالان را از بازار سیمان کوتاه کنند.

رئیس اتحادیه مصالح فروشان استان زنجان عنوان کرد: اگر دست دلالان از بازار کوتاه شود همه مشکلات قابل حل خواهد بود و این دلالان هستند که مشکلات را در بازار بوجود آوردند و عامل رشد این افراد نیز کارنجات هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660324
ارسال نظر
نظرات