شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1399/08/03 شناسه خبر: 1660334
نماینده‌ مردم رودسر و املش در جلسه شورای اداری:

سلیقه های سیاسی و تفکر حزبی در اقدامات اجرایی خلل ایجاد می کند

سلیقه های سیاسی و تفکر حزبی در اقدامات اجرایی خلل ایجاد می کند
حجت الاسلام محمد صفری با تاکید بر اینکه مدیر یک شهرستان فرماندار آن است گفت: مدیران ادارات مشکلات خود را با بزرگتر این شهر یعنی فرماندار مطرح کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، نماینده‌ مردم رودسر و املش در مجلس صبح امروز در جلسه شورای اداری فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه هیچ نوع نگاه سیاسی را وارد کار اجرایی نمی‌کنیم اظهار کرد: اجازه نخواهیم داد که هیچ نوع تفکر حزبی و گروهی خللی در کار اجرایی وارد کند.

صفری با اشاره به اینکه در حوزه اجرا این  تفکرات برای مردم آسیب وضرر و برای انقلاب و نظام و کشور هزینه دارد اذعان کرد: هر تفکر و اندیشه ای را داریم برای خود داشته باشیم.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس در ادامه بیان کرد: شرایط، شرایط خیلی خوبی از حیث دادن خدمات به مردم نیست و برای حل این مشکلات به رویکرد جهادی به معنای کار مضاعف و فراتر از شرح وظایف خود داریم.

نباید حل شدن یک مشکل تا شورای تأمین کشیده شود

وی با بیان اینکه در برخی حوزه ها پیشرفت کردیم اما هنوز در بسیاری از موارد دچار مشکل هستیم ابراز کرد: همه باید همراهی کنند تا مشکلات حل شود، نباید اجازه دهیم مشکلات برای حل شدن به شورای تامین برسند.

صفری بر تاکید بر اینکه مدیر یک شهرستان فرماندار آن است گفت: مدیران ادارات مشکلات خود را با بزرگتر این شهر یعنی فرماندار مطرح کنند.

نماینده مردم رودسر  واملش در مجلس با اشاره به پدیده کابل دزدی، و تغییرات سبک زندگی در اثر ویروس کرونا تاکید کرد: باید حرکات جدید تر و قوی تری انجام دهیم.

وی اشاره به اینکه می‌توانیم زیرسازی درستی برای روستاها داشته باشیم افزود: در کل منطقه اشکور ۳دهستان بزرگ و ۴۲۰ کیلومتر جاده داریم که فقط یک پاسگاه نظامی دارد این در حالی است که باید مسیر های نیم ساعته را یک ساعت و ۳۰ دقیقه طی کند.

صفری خطاب به رؤسای ادارات گفت: رئیس اداره راهداری برای ساخت جاده‌ای به چند ماشین شن نیاز دارد خودتان به لحاظ قانونی کار را به اتمام برسانید تا مردم روستا از گل و لای نجات پیدا کنند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه برخی از مشکلات در حوزه شهرستانی باید حل شود افزود: خودتان موضوعات ریز را برادرانه حل کنید.

 

حجت الاسلام روحانی  امام جمعه شهرستان رودسر نیز در این نشست ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) و بیانی چند از ویژگی های شخصیتی و سیاسی آن حضرت اظهار کرد: امیدواریم همیشه گوش به فرمان سخنان ائمه باشیم.

تکریم ارباب رجوع آلام مردم را کاهش می‌دهد

وی با اشاره به وضعیت کنونی جامعه و فشار وارده بر مردم بیان کرد: تکریم ارباب رجوع آلام مردم را کاهش می‌دهد، اخلاق مداری در این شرایط بسیار مهم است.

امام جمعه رودسر با تاکید بر اینکه برخورد اخلاق مدارانه، بهترین برخورد با مردم است گفت: حضور چند مدیر کل و نماینده شهرستان در جلسه شورای اداری شهرستان نوید خدمت رسانی مضاعف را دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660334
ارسال نظر
نظرات