شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 18:10 منتشر شده در مورخ: 1399/08/03 شناسه خبر: 1660429
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

برنامه‌های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد برکت امیدآفرین است

برنامه‌های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد برکت امیدآفرین است
عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیرعامل بنیاد برکت گفت: خدمات اقتصادی، عمرانی و زیرساختی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و بنیاد برکت موجب تقویت روح امید در جامعه می‌شود و در این ایام سخت اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه قدر و ارزش آن را بیشتر می‌دانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی بعد از ظهر امروز(شنبه) در نشست ائمه جمعه استان قزوین که با حضور امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد برکت برگزار شد، اظهار کرد: نگاه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و بنیاد برکت در راستای توانمندسازی افراد بسیار ارزشمند و راهگشاست و راهکار بسیار خوبی برای توسعه اشتغال است.

وی تصریح کرد: خدمات اقتصادی، عمرانی و زیرساختی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و بنیاد برکت موجب تقویت روح امید در جامعه می‌شود و در این ایام سخت اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه قدر و ارزش آن را بیشتر می‌دانیم.

 

امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد برکت نیز در ابتدای این دیدار گزارشی از اقدامات انجام شده از سوی ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد برکت ارائه کرد و اظهار داشت: در استان قزوین 208 پروژه انجام شده است که 123 پروژه در حوزه توانمندسازی اقتصادی است.

وی با اشاره به پروژه‌های انجام شده و در حال انجام ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد برکت در قزوین گفت: مدرسه، مسجد، بنگاه اقتصادی و خانه عالم از پروژه‌هایی است که در استان قزوین به اتمام رسیده و یا در حال ساخت است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1660429
ارسال نظر
نظرات