شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 20:39 منتشر شده در مورخ: 1399/08/03 شناسه خبر: 1660452
مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان خبر داد؛

بهره برداری از شبکه روشنایی کنارگذر سرابی شهرستان تویسرکان ظرف یک هفته

بهره برداری از شبکه روشنایی کنارگذر سرابی شهرستان تویسرکان ظرف یک هفته
شیرزاد جمشیدی با اعلام اینکه یکم آبان ماه جاری عملیات اجرایی شبکه روشنایی کنارگذر سرابی آغاز شده، گفت: انتظار می رود این پروژه با هزینه کرد ۴۰ میلیارد ریال اعتبار، ظرف یک هفته به بهره برداری برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ به تازگی مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان از سوی شیرزاد جمشیدی، مدیر عامل شرکت توزیع برق استان همدان و محمد مهدی مفتح نماینده شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با اهدای لوح تقدیری مورد تجلیل قرار گرفت.

گفته شده عملکرد مثبت این مدیر در سال های اخیر زمینه ساز چنین تجلیلی از او شده است.

به همین دلیل بر آن شدیم تا پروژه های برقی که در یکی دو روز گذشته افتتاح و کلنگ زنی شده را بار دیگر مرور کنیم.

در این باره رضا جلیلوند، مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: در روزهای اخیر عملیات اجرایی پروژه های برق رسانی و تٲمین روشنایی معابر این شهرستان با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال آغاز شده است.

وی اظهار کرد: با تلاش نیروهای این اداره شبکه روشنایی کنار گذر سرابی ظرف یک هفته به بهره برداری می رسد.

مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان افزود: تامین روشنایی خیابان کنار گذر، اصلاح و بهینه سازی و تٲمین روشنایی معابر روستایی و احداث شبکه متوسط و پست هوایی برای باغات روستای رودآور از دیگر پروژه های برقی بودند که به بهره برداری رسیدند.

جلیلوند همچنین به افتتاح پروژه برق رسانی به کمربندی سرکان و فاز دوم مسیر گنبد سرابی اشاره و تصریح کرد: تکمیل برق رسانی به چاه های آب دشت فریازان و سه گاوی هم از دیگر مهمترین پروژه های شروع به کار شده در هفته گذشته بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660452
ارسال نظر
نظرات