شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 22:23 منتشر شده در مورخ: 1399/08/03 شناسه خبر: 1660491
مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری مازندران:

زیرساخت‌های ارتباطی دستگاه‌ها در حوزه امنیت و نفوذ پایش می‌شود

زیرساخت‌های ارتباطی دستگاه‌ها در حوزه امنیت و نفوذ پایش می‌شود
حمید بخشی گفت: زیر ساخت‌های ارتباطی دستگاه‌های اداری مازندران در زمینه ضریب امنیت و نفوذ در هفته پدافند غیرعامل پایش می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، حمید بخشی امشب در نشست اعلام برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل از رونمایی از طرح جامع پدافند غیر عامل خبر داد و اظهار کرد: این طرح پس از هشت سال بررسی، نگارش، تایید و تصویب سازمان پدافند غیر عامل کشور قرار گرفت.
 

وی از برگزاری 290 برنامه در هفته پدافند غیر عامل در استان از ۵ تا ۱۲ آبان خبر داد و افزود: برگزاری نشست به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور وزیر کشور، فرمانده ستاد نیرو‌های کل مسلح کشور و همچنین سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیر عامل، نظارت و پایش ارگان‌های دولتی استان، نواختن زنگ دانش آموزی از جمله برنامه‌های آغاز هفته پدافند غیر عامل در مازندران است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران برگزاری ۸۷ رزمایش و مانور، چهار همایش، پنج مسابقه، هفت بازدید، شش افتتاح پروژه را از دیگر برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل در استان برشمرد و ادامه داد: آموزش مجازی برای پدافند غیرعامل را در دستور کار داریم.

این مسئول بابیان اینکه برنامه‌های سال جاری با توجه به شرایط موجود و افزایش شیوع کرونا برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اجرا می‌شود، تصریح کرد: برنامه‌ها به‌صورت ویدئوکنفرانس و مجازی و استفاده حداکثری از حوزه فناوری اطلاعات اجرایی خواهد شد.

بخشی افزود: در این سازمان در مازندران، ۱۴ کارگروه تخصصی داریم، این سازمان نوپا و جدید است که نیاز به بلوغ و حمایت بیشتر و رسانه‌ای شدن دارد.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1660491
ارسال نظر
نظرات