شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:24 منتشر شده در مورخ: 1399/08/04 شناسه خبر: 1660514
رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان عنوان کرد

تکمیل ظرفیت بیمارستان فراهان/ کمبود تخت ICU ویژه بیماران کرونا

تکمیل ظرفیت بیمارستان فراهان/ کمبود تخت ICU ویژه بیماران کرونا
حجتی رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان گفت: به دلیل تکمیل ظرفیت بیمارستان فراهان و همچنین افزایش آمار ابتلا به کرونا، مجبور به بستری بیماران بخش ICU در بخش‌های دیگر هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا حجتی، رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان در گفتگو با خبرنگار دیارآفتاب؛ گفت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم، کاهش و برودت هوا و همراه شدن آنفولانزا و سرماخوردگی های فصلی به شدت بر تعداد بیماران این بیمارستان افزوده است.

وی افزود: شهرستان فراهان جزو شهرستان های سالمند استان مرکزی است و رفت و آمدهای مکرر وضعیت این شهرستان را شکننده تر می کند.

رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان اظهار کرد: به دلیل تکمیل ظرفیت بیمارستان فراهان و همچنین افزایش آمار ابتلا، اغلب بیماران مراجعه کننده نیازمند بستری در بخش های ویژه بوده و با توجه به محدودیت بخش ICU، مجبور به بستری این بیماران در بخش‌های دیگر هستیم.

حجتی خاطرنشان کرد: رعایت نکات ساده و پر اهمیت بهداشتی از جمله زدن‌ماسک، شست‌وشوی مرتب دست ها و رعایت فاصله ایمن اجتماعی، کمک کننده و یاری رسان به کادر بهداشتی و درمانی بوده و همچنین از سلامت خود افراد نیز محافظت می کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1660514
ارسال نظر
نظرات