شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1399/08/04 شناسه خبر: 1660532
بخشدار مرکزی پاوه:

مرز نشینان تا اطلاع ثانوی کارت های خود را تحویل تجار ندهند

مرز نشینان تا اطلاع ثانوی کارت های خود را تحویل تجار ندهند
ریوگار نصری, بخشدار مرکزی پاوه گفت: صاحبان کارت های تجاری فعال تا اطلاع ثانوی کارت های خود را تحویل تجار ندهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ریوگار نصری در گفتگو با خبرنگار هزارماسوله خطاب به دهیاران اظهار داشت: در خصوص تهیه لیست مرزنشینان جامانده، در دوره قبل مبادلات مرزی افراد شاغل و حقوق بگیر ساکن روستا حذف شده اند و اکثر افراد جامانده کنونی که باید توسط دهیاران  تهیه شود شامل این قشر هستند.

 بخشدار مرکزی شهرستان پاوه افزود: هرچند که خانوارهای جدید نیز مشمول لیست خواهند بود،لذا جهت جلوگیری از مراجعه غیر ضروری اهالی به دهیاری شماره تلفن گویا02141756888 را از طریق کانالهای داخلی بگیرند .

وی گفت: در ضمن فایل اکسل لیست قبلی که در سامانه مرزنشینان ثبت شده اند در بخشداری موجود است و دهیاران در صورت تمایل از روز دوشنبه می توانند فایل مربوط به روستای خود را از فرمانداری دریافت کنند.

وی ادامه داد: مضافا به اهالی روستا و صاحبان کارت های فعال اعلام می کنیم که تا اطلاع ثانوی و تعیین تکلیف نهایی و ساماندهی امور کارت های خود را تحویل تجار ندهند.

وی اضافه کرد: برابر مقررات مبادلات مرزی ساکنین شهر پاوه مشمول مقررات واردات از طریق کارت الکترونیکی مرز نشینان نیستند لذا خواهشمند است ساکنین شهر پاوه از مراجعه به فرمانداری ، بخشداری مرکزی ، دفاتر پیشخوان و کافی نت ها به این منظور جداً خودداری کنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660532
ارسال نظر
نظرات