شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 08:58 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660674
نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس:

فعالیت نیروی انتظامی در راستای تأمین امنیت و اقتدار نظام است/ در ایران برخلاف کشورهای غربی همه از حقوق مساوی برخوردارند

فعالیت نیروی انتظامی در راستای تأمین امنیت و اقتدار نظام است/ در ایران برخلاف کشورهای غربی همه از حقوق مساوی برخوردارند
منصور شکرالهی با بیان اینکه نیروی انتظامی با مخلان امنیت و نظم همواره مقتدرانه برخورد کرده است، گفت: در کشورهای غربی و به ویژه آمریکا که دم از حقوق بشر می زدنند، شاهد اقدامات متعدد پلیس این دولت نسبت به سیاه پوستان هستیم که این مسئله نشان از نژاد پرستی آمریکایی ها دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منصور شکرالهی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه دستگاه قضا در انجام مأموریت خود با فردی تعارف ندارد و اولین اقدامات را از بدنه خود آغاز کرده است و کار خود را با اقتدار انجام می دهد، گفت: عده ای از دشمنان داخلی و خارجی علیه دستگاه قضا و نیروی انتظامی جو سازی می کنند.

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس با بیان اینکه دستگاه قضا و نیروی انتظامی با جوسازی های کاری ندارند، عنوان کرد: این دو نهاد در راستای تأمین امنیت و اقتدار نظام فعالیت می کنند.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با مخلان امنیت و نظم همواره مقتدرانه برخورد کرده است، ابراز کرد: در کشورهای غربی و به ویژه آمریکا که دم از حقوق بشر می زدنند، شاهد اقدامات متعدد پلیس این دولت نسبت به سیاه پوستان هستیم که این مسئله نشان از نژاد پرستی آمریکایی ها دارد.

شکرالهی با تأکید بر اینکه در جمهوری اسلامی ایران همه از حقوق مساوی برخوردار هستند و قانون اساسی ما جامع ترین قانون اساسی دنیا است، خاطر نشان کرد: در ایران با مردم همواره بر اساس اصل اسلام  و تساوی برخورد شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660674
ارسال نظر
نظرات