شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 09:43 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660683

وضعیت نابسامان تنها پارک فرادنبه/ اهالی از وضعیت نامناسب این مکان تفریحی گلایه دارند

وضعیت نابسامان تنها پارک فرادنبه/ اهالی از وضعیت نامناسب این مکان تفریحی گلایه  دارند
تنها پارک شهر فرادنبه دارای وضعیت نامناسبی است و اهالی از شورا و شهردار درخواست رسیدگی فوری به مشکلات این مکان تفریحی را دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ شهرداری فرادنبه بعد از مدت ها با بودجه هایی که برای احداث یک پارک در سطح شهر گرفت و بعد از چندین سال یک پارک در فرادنبه تاسیس کرد و در حالی که تازه دو سال از تاسیس این پارک میگذرد و این اوضاع کرونایی باعث شده تا مردم مثل قبل نتوانند از امکانات این پارک استفاده کنند فضا را برای فرصت طلب ها اماده کرده تا در خلوتی پارک تجهیزات پارک را تخریب و یا سرقت کنند.

شهرداری فرادنبه سال به سال نرخ مالیات را مثل شهرهای دیگر بالا می‌برد اما برای نگهداری از یک پارک که بعد از مدت ها در فرادنبه احداث شده است هیچ احساس مسئولیتی نمیکند.

وقتی همه مردم و مسئولین شهرمان میدانند که امکانات و بودجه ها از هر نظر در فرادنبه کم است و برای بدست اوردن بودجه و هزینه مورد نیاز احداث یک پارک باید سال های سال مردم و مسئولین انتظار بکشند حال جای سوال پیش می آید که چرا الان که این فرصت فراهم شده و پارک ما در این شهر احداث شده، هیچ ارگانی احساس مسئولیت نمیکند تا از وسایل و تجهیزات این پارک حافظت شود  که هر روز شاهد تخریب وسایل پارک نشویم.فرادنبه پیاده رو مناسبی ندارد

یکی از شهروندان فرادنبه ای در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ می گوید: شهر ما جای مخصوص پیاده روی ندارد و ما خانم ها وقتی که چند نفری برای قدم زدن و پیاده روی در این پارک میاییم با نیمکت های شکسته و خاکستر زغال روبرو هستیم که دیدن این صحنه ها انگیزه پیاده روی را از ادم میگیرد.

او ادامه می دهد: چرا شهرداری وادارات مرتبط با این موضوع هیچ کاری نمیکنن؟

این شهروند فرادنبه ای در ادامه می گوید: وقتی شهرداری با هزینه هایی که ذره ذره  از مردم میگیرد تا یک فضایی برای آسایش مردم ایجاد کند چرا برای نگهداری از وسایل و تجهیزات هیچ اقدامی انجام می دهد.مردم به کمک شهرداری بیایند

ابوالقاسم طهماسبی شهردار فرادنبه در پاسخ به این سوال که چرا برای نگهداری از وسایل پارک هیچ اقدامی انجام نداده اید گفت: تعداد نیروهای خدماتی شهرداری اونقدر زیاد نیست که بخواهیم برای هرپارک یک نگهبان بگزاریم و در راستا این خود مردم هستند که باید  به کمک شهرداری بیایند.

وی تصریح کرد: وقتی شهرداری کار عمرانی را در سطح شهر شروع میکند میبایست بخشی از هزینه این کار عمرانی را از سوی مردم تامین کرده و بخش دیگر ان را از بودجه هایی که به شهرداری تعلق میگیرد تامین کند تا این پروژه به اتمام برسد.

طهماسبی عنوان کرد: متاسفانه عده ای از مردم خود را مسئول نگهداری وسایل پارک نمیدانند و این اموال عمومی که برای راحتی مردم و  به جهت زیباسازی شهر ساخته شده را تخریب و از بین میبرند.

وی  به سرقت های اخیر پارک فرادنبه نیز اشاره کرد و گفت: پیگیری های لازم در جهت دستگیری سارق  شروع شده و در طی این پیگیری ها یک سارق دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

طهماسبی یادآور شد: درخصوص نگهداری از اموال عمومی شهر میبایست خود مردم همت کنند و افرادی را که قصد تخریب و اسیب زدن به این اموال را دارند شناسایی و به شهرداری معرفی کنند تا شهرداری هم سیر مراحل قانونی را برای انان شروع کند.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660683
ارسال نظر
نظرات