شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 09:48 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660684
یادداشت: علی حسینی

جوان انقلابی بسم الله!

جوان انقلابی بسم الله!
ظهور پدیده انقلاب اسلامی در ایران در کنار همه تحول های نیکویی که داشت، پدیده جدیدی را به جامعه ایرانی و حتی بین المللی عرضه کرد و آن چیزی نبود جز پدیده "جوان انقلابی"

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصادنیوز , ظهور پدیده انقلاب اسلامی در ایران در کنار همه تحول های نیکویی که داشت، پدیده جدیدی را به جامعه ایرانی و حتی بین المللی عرضه کرد و آن چیزی نبود جز پدیده "جوان انقلابی"

از ابتدای انقلاب تا به امروز هر جا کشور نیازی داشته، این جوانان انقلابی بوده اند که پای در عرصه گذاشتند و پیش قدم بودند. از همان اول انقلاب که کشور با هجوم دشمن بعثی روبرو‌شد، جوانان بودند که به جبهه ها رفتند و در کنار دیگر اقشار به دفاع از کیان ایران اسلامی پرداختند.

بعد از دفاع مقدس، جوانان وارد عرصه محرومیت زدایی شدند؛ اردوهای جهادی سال هاست که برگزار می شود و هرجا مشکلی و محرومیتی دیده شد، جوانان انقلابی با اشتیاق به آنجا رفتند تا به تکلیف خود عمل‌کنند.

دفاع‌ از حرم و ایران در مقابل تروریسم، دیگر میدانی بود که جوانان انقلابی آن را هم با موفقیت پشت سر گذاشتند.

حالا نوبت به ماموریت جدید رسیده است؛ مبارزه با کرونا همان دشمن جدیدی که‌ با چشم غیرمسلح نمی‌توان آن را دید!

دستور از ولی رسیده که جوانان "مومن" و "صالح" به عرصه مقابله برگردد. رهبر معظم‌ انقلاب امام‌ خامنه ای در جلسه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا که در حضور ایشان برگزار شد، بر این موضوع تاکید کردند.

حال با توجه به افزایش میزان شیوع بیماری بر اساس آمارهای اعلام‌شده و از طرف دیگر فرمایشات حضرت آقا، نوبت  جوانان انقلابی است که همانند اقداماتی‌ که از ابتدای انقلاب تا به امروز انجام شده، هر چه در توان‌ دارند به میدان بیاورند.

 

یادداشت از علی حسینی

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660684
ارسال نظر
نظرات