شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:02 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660723
فرماندار میبد:

نفس بیماران کرونایی میبد به شمارش افتاد

نفس بیماران کرونایی میبد به شمارش افتاد
میبد فرماندار میبد یکی از مشکلات شهرستان میبد را کمبود اکسیژن برای بیماران کرونایی اعلام کرد و گفت: در این بخش نیازمند ورود خیرین هستیم تا ان‌شاءالله بتوانیم این مسئله را در شهرستان مرتفع سازیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، حسین فلاح فرماندار میبد با اشاره به اینکه شرایط شهرستان میبد به لحاظ کرونایی خوب نیست، گفت: مسئولین و کادر درمان در طول هفت ماه گذشته تمام توان خود را به کار گرفته‌اند و در این مسیر کوتاهی نکرده‌اند.

وی عنوان کرد: کادر درمان بیش از ۷ ماه است که درصحنه هستند و برای فائق آمدن بر این بیماری مرارت‌های بسیاری متحمل شده‌اند.

فرماندار میبد با بیان اینکه به علت شرایط و وضعیت حساس کرونایی در شهرستان میبد، جلسه فوق‌العاده برگزار شد، اظهار داشت: برای اینکه بتوانیم این شرایط حساس عبور کنیم نیاز است تا شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم رفت‌وآمدهای خانوادگی دقت نظر بیشتری داشته باشند.

فلاح یکی از مشکلات شهرستان میبد را کمبود اکسیژن برای بیماران کرونایی اعلام کرد و افزود: در این بخش نیازمند ورود خیرین هستیم تا ان‌شاءالله بتوانیم این مسئله را در شهرستان مرتفع سازیم.

وی خاطرنشان کرد: البته با صحبتی که با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی انجام‌شده قرار بر این است که این نقیصه رفع شود.

فرماندار میبد در پایان، افزود: از صنعتگران شهرستان میبد درخواست دارم که همچون اسفند و فروردین گذشته اقدامات ارزشمند خود را از ما دریغ نکنند و به ما برای تأمین اکسیژن مورد نیاز مساعدت کنند.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1660723
ارسال نظر
نظرات