شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:28 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660759
مدیرکمیته امداد سرپل ذهاب خبر داد:

بهره مندی بیش از 600 نفر مددجویان سرپل ذهاب از دوره های آموزش فنی و حرفه ای

بهره مندی بیش از 600 نفر مددجویان سرپل ذهاب از دوره های آموزش فنی و حرفه ای
علی کرم منصوری, مدیر کمیته امداد سرپل ذهاب گفت: افزایش مهارت و تخصص مددجویان از اهداف مهم کمیته امداد در طرحهای اشتغالزایی است که دراین راستا آموزش فنی و حرفه ای بیش از ۶۰۰ نفر از مددجویان انجام گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  علی کرم منصوری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز با بیان اینکه برگزاری دوره های فنی حرفه ای به منظور افزایش مهارت و تخصص مددجویان انجام می‌شود، گفت: فعالیت آموزشی کمیته امداد در زمینه های مهارت آموزی، آموزش تدریجی کارآفرینی و حرفه آموزی مختص افراد تحت پوشش بوده و گروه هدف براساس اولویت شامل سرپرست خانواده همسران، فرزندان مجرد و در نهایت فرزندان متاهل است.

منصوری در خصوص آموزش بر اساس پایداری و توسعه اظهار داشت: یکی از مهمترین دوره های برگزار شده توسط این نهاد آموزش های ترویجی است که به منظور حفظ پایداری  و جلوگیری از راکد شدن طرح های اشتغال مددجویان برگزار می شود.

رئیس کمیته امداد سرپل ذهاب یکی از اقدامات مهم کمیته امداد را مشاوره قبل از کارعنوان کرد وافزود: ارائه مهارتهای کارآفرینی قبل از اشتغال مددجویان و مشاوره آنها قبل از انتخاب شغل باعث می شود مددجویان با بصیرت شغل خود را انتخاب کنند.

منصوری در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب وصمیمانه مراکز آموزشی گفت: در شش ماهه اول مبلغی بالغ بر ۸۹ میلیون تومان بابت آموزش بیش از ۶۰۰ نفر از مددجویان هزینه شده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660759
ارسال نظر
نظرات