شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:47 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660771
امیرآبادی:

کارشناسان قوه قضائیه برای ثبت دارایی نمایندگان در مجلس مستقر می‌شوند

کارشناسان قوه قضائیه برای ثبت دارایی نمایندگان در مجلس مستقر می‌شوند
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با درخواست همکاران دوره یازدهم کارشناسان قوه قضاییه در مجلس مستقر و نسبت به ثبت اموال و دارایی نمایندگان و مدیران مجلس اقدام می‌نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی با یادآوری نامه‌ای خطاب به رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه در راستای اجرای قانون ثبت اموال و دارایی‌های نمایندگان، از استقرار کارشناسان قوه قضاییه در مجلس برای ثبت اموال و دارایی نمایندگان و مدیران مجلس خبر داد.

وی در این رابطه عنوان کرد: با درخواست همکاران دوره یازدهم کارشناسان قوه قضاییه در مجلس مستقر و نسبت به ثبت اموال و دارایی نمایندگان و مدیران مجلس اقدام می‌نمایند. 

این عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه پیام خود یادآور شد: نمایندگان دوره دهم باید اموال و دارایی پایان دوره را برای بررسی به قوه قضاییه اعلام نمایند.

نامه امیرآبادی فراهانی در راستای همین درخواست، به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر اسماعیلی رئیس محترم حوزه ریاست قوه قضاییه

سلام علیکم

احتراما ضمن قدردانی از تلاش‌های آن قوه در همکاری با مجلس شورای اسلامی، با عنایت به استقبال نمایندگان محترم و تغییر برخی سمت‌های مدیریتی مجلس شایسته است دستور فرمایید تا همچون دوره گذشته مجلس و در راستای اجرای قانون ثبت اموال و دارایی‌های نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، معاونین و مدیران، اقدام لازم معمول گردد.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1660771
ارسال نظر
نظرات