شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:58 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660772
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه خبرداد:

توزیع بیش از ۵۰۰ بسته معیشتی کمک مومنانه بین نیازمندان شهرستان قصرشیرین

توزیع بیش از ۵۰۰ بسته معیشتی کمک مومنانه بین نیازمندان شهرستان قصرشیرین
حجت الاسلام محمدصالحی, مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از توزیع بیش از ۵۰۰ بسته مواد غذایی در قالب کمکهای مومنانه در بین نیازمندان شهرستان قصرشیرین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام  محمدصالحی در حاشیه مراسم توزیع بسته های کمک مومنانه در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: بیش از ۵۰۰ بسته کمک معیشتی مواد غذایی در قالب کمک مومنانه در بین نیازمندان قصرشیرین توزیع شد.

وی افزود: این کمکها از محل موقوفات کاروانسرای شاه عباسی شهرستان به ارزش 2میلیارد ریال است که بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

مراد علی تاتار فرماندار قصرشیرین نیز در ادامه این مراسم گفت: از ابتدای شیوع کرونا توسط سپاه پاسداران و نهادهای حمایتی چندین مرحله کمک مؤمنانه بین مردم نیازمند شهرستان توزیع شده است.

وی افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی مردم و مشکلات  ناشی از تحریم و شیوع بیماری کرونا این یک حرکت ارزشمند و خداپسندانه است.

فرماندار قصر شیرین تصریح کرد: با عنایات مقام معظم رهبری در زلزله و تبدیل تهدیدها به فرصت وضعیت مسکن حاشیه نشین ها در شهرستان ساماندهی شده است و دغدغه مردم نیازمند و اقشار آسیب پذیر که حاشیه نشین هستند بر طرف می شود.

 

انتهای پیام/

  • 2
  • 3
  • 4
https://www.dana.ir/1660772
ارسال نظر
نظرات