شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:15 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660787
حاجی بابایی:

منابع مالی اعمال مدرک دوم فرهنگیان تعیین شد

منابع مالی اعمال مدرک دوم فرهنگیان تعیین شد
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس با اعلام خبر طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ایراد شورای نگهبان به تامین منابع اعمال مدرک دوم فرهنگیان برطرف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس با اعلام خبر طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ایراد شورای نگهبان به تامین منابع اعمال مدرک دوم فرهنگیان برطرف شد.

وی تاکید کرد:  بر اساس ماده ۳ طرح تنظیم برخی از مقررات مالی،اداری وپشتیبانی وزارت آموزش وپرورش، این وزارتخانه مکلف به اعمال مدرک دوم فرهنگیان شد.
 
 
حاجی بابایی در تشریح ماده ۳،این طرح گفت: وزارت امور اقتصادی موظف است،  در اجرای ماده (۷۸) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی ، مقررات مالی دولت (۲) مصوب ۹۳/۱۲/۴، با اصلاحات و الحاقات بعدی، منابع موضوع ماده مذکور را به صورت سه ماهه از مؤسسات و بنگاههای اقتصادی مربوط وصول کند و پس از واریز به خزانه و درج در قالب ردیف مشخص در بودجه های سنواتی برابر موافقت نامه های مربوطه در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار دهد.
 
وی با اشاره به تبصره این ماده افزود: براساس تبصره ماده ۳ این طرح نیز،  وزارت آموزش و پرورش نیز مکلف است نسبت به اعمال مدرک تحصیلی مرتبط بالاتر افرادی که فعالیت آموزشی در مدارس دارند بدون رعایت سقف، اقدام کند،
 
 
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه ومحاسبات مجلس خاطرنشان کرد: بار مالی این تبصره در سقف اعتبار پیش بینی شده در ردیف ۱۱۲۷۵۰۰ وزارت آموزش و پرورش در قانون بودجه سال ۱۳۹۹ تامین می شود و از تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱ قابل اجراست.
 
 
 
انتهای پیام/ک
https://www.dana.ir/1660787
ارسال نظر
نظرات