شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:40 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660789
مدیر بنیاد مهدویت اردبیل خبرداد؛

راه اندازی پویش مجازی مهدیه های خانگی در اردبیل

راه اندازی پویش مجازی مهدیه های خانگی در اردبیل
حجت الاسلام نجفی نژاد مدیر بنیاد مهدیت اردبیل از راه اندازی پویش مجازی مهدیه های خانگی در اردبیل خبرداد و گفت: این پویش همزمان با نهم ربیع الاول سالروز اغاز امامت حضرت مهدی(عج) در فضای مجازی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام طه نجفی نژاد مدیر بنیاد مهدویت اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، از راه اندازی پویش مجازی مهدیه خانگی در استان اردبیل خبرداد و گفت: امسال به دلیل شرایط کرونایی حاکم بر کشور و عدم شرایط لازم برای برگزاری برنامه ها و همایش ها، اغلب برنامه های مذهبی در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

وی افزود: پویش مهدیه خانگی نیز در راستای گرامیداشت نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت مهدی(عج) با همکاری دستگاه های اجرایی و نهادهای فرهنگی همچون استانداری اردبیل، سپاه حضرت عباس(ع)، سازمان تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، شهرداری اردبیل، مدیریت حوزه های علمیه، قرارگاه فرهنگی فاطمه الزهرا و صدا و سیمای اردبیل در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

حجت الاسلام نجفی نژاد در ادامه سخنان خود به محورهای این پویش اشاره کرد و گفت: مسابقه عکس از آذین بندی و چراغانی منازل و کوچه ها در قالب عکس، دلگویه با امام زمان(عج)، شعرخوانی، مدیحه سرایی و قرائت دسته جمعی دعای فرج در قالب فیلم و تقدیم یک کار خوب به امام زمان(عج) در کنار برگزاری جشن های مجازی از جمله محورهای این پویش مجازی است.

وی از برگزاری مسابقه چند خط با امام موعود ویژه نهم ربیع الاول در اردبیل خبرداد و گفت: راه اندازی هشتک لبیک یا مهدی در شبکه های اجتماعی نیز از جمله برنامه های بنیاد مهدویت در استان اردبیل است.

مدیر بنیاد مهدویت استان اردبیل از اهدای جوایز نفیس به منتخبین پویش مجازی مهدیه خانگی خبرداد و گفت: آثار منتخب نیز از شبکه استانی سبلان  پخش خواهند شد.

 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660789
ارسال نظر
نظرات