شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:40 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660796
رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس:

دستگاه قضا و نیروی انتظامی در برخورد با جرائم تعارف ندارند/ بنگاه‌های دروغ‌پراکنی غرب با اقدامات ضدحقوق بشری برخورد نمی‌کنند

دستگاه قضا و نیروی انتظامی در برخورد با جرائم تعارف ندارند/ بنگاه‌های دروغ‌پراکنی غرب با اقدامات ضدحقوق بشری برخورد نمی‌کنند
موسی غضنفرآبادی گفت: ثابت کرده ایم در برخورد با جرائم با فردی تعارف نداریم و دستگاه های نظارتی و قضائی با ضابطین به جد برخورد کرده اند؛ همان گونه که در اتفاقات اخیر رخ داده به جد برخورد شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی و قوه قضائیه، اقدامات مجرمانه و خودسرانه در جامعه را تحمل نمی کنند، گفت: هر فردی چنین اقداماتی انجام دهد از نظر ما محکوم است.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی  مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاقات رخ داده اخیر عنوان کرد: اقتداری که دستگاه قضائی و نیروی انتظامی تا کنون نشان داده است بیانگر این است کهاین دو نهاد به جد پیگیر دو موضوع است و دستورات مقتضی در این زمینه صادر و اقدامات قانونی انجام شده است.

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دشمن به دنبال این است که از این موضوعات مسائل حاشیه ای را برای کشور، نظام و انقلاب درست کند که البته برای عقلا و انسان های آگاه روشن است؛ همچنین برای هر جامعه ممکن است که چنین اتفاقی بیافتد که این مسائل ربطی به نظام ندارد.

وی بیان کرد: اقدامات خشونت بار و ضد حقوق بشری در ایالات متحده آمریکا و سایر کشورهای استکباری صورت می گیرد و کسی در آنجا حرفی نمی زند؛ چرا که بنگاه های دروغ پراکنی آنان قوی و گسترده هستند و نمی خواهند با این موضوعات برخورد کنند.

حجت الاسلام و المسلمین غضنفرآبادی با بیان اینکه اتفاق رخ داده برای جورج فلوید تنها نمونه ای کوچک از اتفاقات رخ داده در کشور آمریکا است، ابراز کرد: عده ای وطن فروش و سر سپرده داخل و خارج به دنبال این مسائل در ایران هستند تا به بزرگنمایی آنها بپردازند.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از بدو خلقت آدمی، انسان های خوب و بد وجود داشته اند و این مسئله ارتباطی به جای دیگر ندارد، تصریح کرد: در هر جامعهای جرم و جنایت اتفاق می افتد و مهم اسن است که چه تصمیماتی اتخاذ می شود.

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی افزود: حتی اگر اقدامی از ناحیه نیروهای امنیتی صورت گیرد، به جد برخورد شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ثابت کرده ایم در برخورد با جرائم با فردی تعارف نداریم و دستگاه های نظارتی و قضائی با ضابطین به جد برخورد کرده اند؛ همان گونه که در اتفاقات اخیر رخ داده به جد برخورد شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660796
ارسال نظر
نظرات