شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:23 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660835
قاضی زاده هاشمی:

گزارش رسوب کالاها در گمرک به مجلس ارائه شود

گزارش رسوب کالاها در گمرک به مجلس ارائه شود
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گزارشی درباره رسوب کالاها در گمرک تهیه کرده که تقاضای ما آن است سریعاً آن را ارائه کنند تا در صحن مجلس قرائت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سید کاظم دلخوش در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: متأسفانه رسوب کالا در گمرکات کشور افزایش یافته و سوال ما این است که اگر نیاز به این کالاها نبود، چرا اجازه داده شد که این کالاها به کشور وارد شود؟

وی بیان کرد: لازم است هیئت رئیسه مجلس تیمی را مشخص کند تا رسوب کالاها در گمرکات کشور را مورد ارزیابی قرار دهند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه خبرهایی می‌رسد مبنی بر اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبرنگاران را بیمه نمی‌کند، باید نسبت به این مسئله اقدام شود چرا که خبرنگاران زحمات زیادی می‌کشند و غالباً ‌شغل ثابتی ندارند بنابراین لازم است که بیمه شوند.

در ادامه سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی که ریاست جلسه را بر عهده داشت، درباره رسوب کالاها در گمرکات کشور، گفت: انتظار داشتیم که با توجه به مصوبات هیئت دولت و شورای هماهنگی سران قوا، میزان رسوب کالاها در گمرکات کشور کاهش یابد.

وی افزود: با وجود این، کمیسیون اقتصادی مجلس این موضوع را بررسی کند و اگر لازم بود گزارشی به صحن علنی مجلس ارائه دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گویا کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گزارشی در این زمینه تهیه کرده، تقاضای ما آن است که سریعاً آن را ارائه کنند تا در صحن مجلس قرائت شود.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1660835
ارسال نظر
نظرات