شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660865
کارشناس مسائل بین الملل:

فرانسه کانون فراماسونری ضد دینی است/ مکرون باید هزینه توهین به پیامبر اسلام را بدهد

فرانسه کانون فراماسونری ضد دینی است/ مکرون باید هزینه توهین به پیامبر اسلام را بدهد
هانی زاده کارشناس مسائل بین الملل گفت: باید این فرهنگ سازی در میان کشورهای اسلامی صورت بگیرد که کالاهای فرانسوی به خاطر دشمنی رسانه ها و شخص رئیس جمهور فرانسه نسبت به مسلمانان و پیامبر اسلام، تحریم شود تا این کشور هزینه رفتار توهین آمیز خود را بدهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن هانی زاده کارشناس مسائل بین الملل در گفتگو با دیارآفتاب؛ در خصوص حمایت ماکرون رئیس جمهور فرانسه از توهین به پیامبر اسلام(ص) و واکنش کشورهای اسلامی به این اقدام، گفت: در طول حاکمیت ماکرون بر کاخ الیزه، جهان اسلام شاهد تشدید رفتار ضد اسلامی و اهانت به پیامبر اکرم(ص) از سوی رسانه ها و شخصیت های لائیک و ضد دینی فرانسه بوده است.

این کارشناس مسائل بین الملل گفت: از آنجایی که فرانسه به عنوان کانون حضور فراماسونری ضد دینی و ضد اسلامی شناخته می شود، رؤسای جمهور این کشور نیز به "فرقه ماسونی شاخه ضد دینی فرانسه" گرایش دارند و همین امر در تشدید اهانت ها به مسلمانان نقش موثری دارد.

وی افزود: رئیس جمهور این کشور به جای تعدیل رفتار خود از این اهانت ها پشتیبانی کرده است. به همین خاطر رویکرد ملت های اسلامی به سمت تحریم کالاهای فرانسوی تغییر کرد و باید این پدیده تقویت بشود تا فرانسه در قبال رفتار خصومت آمیز نسبت به مسلمانان خصوصا توهین به پیامبر گرانقدر اسلام، هزینه بدهد.

هانی زاده با تاکید بر لزوم همکاری بیشتر کشورهای اسلامی در مقابله با چنین توهین هایی از سوی فرانسه، گفت: باید این فرهنگ سازی صورت بگیرد که کالاهای فرانسوی به خاطر دشمنی رسانه ها و شخص رئیس جمهور فرانسه نسبت به مسلمانان و پیامبر اسلام، تحریم شود تا این کشور هزینه رفتار توهین آمیز خود را بدهد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1660865
ارسال نظر
نظرات