شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:28 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660880
رئیس سازمان صمت استان زنجان:

بازرسی نامحسوس از نانوایی‌های سطح استان زنجان/ با فروش غیرقانونی آرد به شدت برخورد می‌کنیم

بازرسی نامحسوس از نانوایی‌های سطح استان زنجان/ با فروش غیرقانونی آرد به شدت برخورد می‌کنیم
فغفوری رئیس سازمان صمت استان زنجان با اشاره به جلوگیری از تخلفات فروش آرد یارانه‌ای در بازار آزاد گفت: بازرسی از نانوایی‌ها افزایش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر  فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در مورد تفاوت بالای قیمت آرد یارانه‌ای با آرد آزاد اظهار کرد: اداره کل غله و خدمات بازرگانی، اتحادیه، بازرسان اصناف و صمت در این باره موظف شدند نظارت‌های خود را افزایش دهند.

وی با تاکید براینکه بازرسی‌های نامحسوس از نانوایی‌ها انجام می‌شود ابراز کرد: مردم نیز نانوایی‌هایی را که در ساعت مشخص شده فعالیت ندارند را به سامانه 124 اطلاع دهند.

رئیس سازمان صمت استان زنجان خاطر نشان کرد: در صورت دریافت گزارش تخلف بلافاصله بازرس به محل نانوایی جهت ثبت تخلفات اعزام می‌شود.

وی با بیان اینکه سهمیه سرانه ما در گندم و آرد بالا است افزود: در حال حاضر نیز وضعیت ما در پخت نان بهتر است و به لحاظ آرد نیز هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد.

فغفوری با تاکید براینکه در حوزه آرد صنعتی نیز مشکلاتی وجود ندارد ابراز کرد: آرد صنعتی نیز با قیمت تعیین شده در بین واحدهای تولیدی توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت آرد صنعتی با مصرف خانوارها متفاوت است خاطر نشان کرد: نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها افزایش یافته و با متخلفان این حوزه به شدت برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660880
ارسال نظر
نظرات