شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:23 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660936
با حضور مسئولان کشوری سپاه و کمیته امداد انجام شد؛

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج سازندگی و کمیته امداد برای توسعه اشتغال در گیلان

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج سازندگی و کمیته امداد برای توسعه اشتغال در گیلان
تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج سازندگی و کمیته امداد برای توسعه اشتغال در گیلان صبح امروز با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور و معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور در رشت به امضا رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) برای توسعه اشتغال و توانمندسازی گروه‌های جهادی صبح امروز در سالن جلسات اداره کل کمیته امداد گیلان به امضا رسید.

این تفاهم‌نامه صبح امروز با حضور سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور، سردار سید ضیاءالدین حزنی، دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه، حجت‌الاسلام عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور و سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان و عباس اهرابی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان به امضا رسید.

ایجاد و راه‌اندازی طرح‌های اشتغال‌زا، آموزش‌های کسب‌وکار، کاریابی برای مددجویان مستعد، تشکیل و راه‌اندازی کانون خیرین استان، شناسایی، هدایت، نظارت و ارزیابی طرح‌های راهبردی شغلی، بازاریابی و فروش محصولات تولیدی و تأمین و بهسازی فضای کسب‌وکار و توسعه همکاری با جهادگران کارآفرین از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی در چهارچوب همکاری مشترک سپاه قدس گیلان و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان است که صبح امروز در قالب یک تفاهم‌نامه بین دو طرف به امضا رسید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660936
ارسال نظر
نظرات