شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 16:05 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660955
مدیر اداره مرکز اطلاعات و راه‌ها خبر داد؛

ثبت ۸ میلیون و ۱۸۹ هزار و ۸۳۲ تخلف در محورهای مواصلاتی خوزستان

ثبت ۸ میلیون و ۱۸۹ هزار و ۸۳۲ تخلف در محورهای مواصلاتی خوزستان
لاله صاحبی بزاز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیشترین درصد تخلف سرعت غیرمجاز در جاده قدیم اهواز - بندر امام خمینی(ره)، محور شادگان-دارخوین و محور دیلم- امیدیه ثبت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، به نقل روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان لاله صاحبی بزاز مدیر اداره مرکز اطلاعات و راه ها دوشنبه میانگین سرعت در محورهای خوزستان را ۸۵ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و اظهار داشت: سرعت متوسط ثبت شده خودروها در این مدت در جادههای خوزستان ۷۶ کیلومتر بر ساعت است.

رئیس اداره مرکز مدیریت راه ها و اطلاعات جاده ای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیشترین درصد تخلف سرعت غیرمجاز در جاده قدیم اهواز - بندر امام خمینی(ره)، محور شادگان-دارخوین و محور دیلم- امیدیه ثبت شده است.

صاحبی بزاز از ثبت هشت میلیون و ۱۸۹ هزار و ۸۳۲ تخلف فاصله غیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان خوزستان طی امسال تاکنون خبر داد و اظهار کرد: بیشترین تخلف فاصله غیر مجاز در جاده هفتگل–باغملک و نیز محور گچساران - بهبهان به ثبت رسیده است.

خوزستان با ۱۴ هزار کیلومتر جاده به دلیل وسعت، وجود مرزهای آبی و خاکی و ترانزیتی بودن جاده‌های آن از تردد بسیار بالایی برخوردار است.

 

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1660955
ارسال نظر
نظرات