شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 22:18 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1661042
فرماندار هرسین خبر داد:

پرداخت ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک در هرسین

پرداخت ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک در هرسین
عبادالله کنجوریان, فرماندار هرسین گفت: حدود ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در غالب ۶۴۵ پرونده به واحد های تولیدی کوچک به شدت آسیب دیده از کرونا در شهرستان هرسین پرداخت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از دیوانگاه، عبادالله کنجوریان عصر امروز  با حضور در کارخانجات قند، شیر و لبنیات بیستون ضمن بازدید از قسمت های مختلف این واحد های تولیدی، نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی توسط کارکنان این واحدها را‌ مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

فرماندار هرسین در جریان این بازدید ها و در گفتگو با مدیران و کارکنان این کارخانجات طی سخنانی اظهار داشت: محصولات تولیدی این واحدها بصورت گسترده در سطح استان توزیع می شود،بنابراین باید پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا توسط کارکنان کارخانجات مذکور بصورت کامل و با جدیت رعایت شود.

وی همچنین از مدیران این کارخانجات خواست از کارگران و سایر کارکنان قسمت اداری تست کرونا گرفته شود و سلامت آنها را مورد توجه قرار دهند.

کنجوریان در جریان بازدید از خط تولید ، انبارها و قسمت های اداری کارخانجات یاد شده نیز بازدید کرد.

فرماندار هرسین در ادامه افزود: بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید و پیگیریهای استاندار تا امروز حدود ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در غالب ۶۴۵ پرونده به واحد های تولیدی کوچک به شدت آسیب دیده از کرونا در شهرستان هرسین پرداخت شده است.

 

انتهای پیام/

  • 1
https://www.dana.ir/1661042
ارسال نظر
نظرات