شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 09:43 منتشر شده در مورخ: 1399/08/06 شناسه خبر: 1661075

10 درصد مدارس کهگیلویه وبویراحمد؛ میزبان اجرای طرح مدرسه کانون تربیتی محله

10 درصد مدارس کهگیلویه وبویراحمد؛ میزبان اجرای طرح مدرسه کانون تربیتی محله
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال تحصیلی پیش رو، طرح مدرسه کانون تربیتی محله در 10 درصد از مدارس استان کهگیلویه وبویراحمد اجرا خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس هادی زارع پور از اجرای طرح تحولی "مدرسه کانون تربیتی محله" خبر داد و گفت: این طرح از جمله برنامه های تحولی وزارت آموزش و پرورش بوده که برای اجرای راهکارهای اصلی سند تحول بنیادین در سال تحصیلی 1400 -1399 در سطح کشور برای اولین بار اجرا می گردد.
وی افزود:  افزایش نقش مدرسه به عنوان یکی از کانون های پیشرفت محلی، به ویژه در ابعاد فرهنگی اجتماعی و همچنین فراهم آوردن زمینه های لازم برای نقش آفرینی مدرسه به عنوان کانون کسب تجربیات تربیتی محله و جلوه ای از جامعه اسلامی و حیات طیبه با تفویض اختیار و مسئولیت به آن و استانداردسازی تمام مولفه ها و عوامل درون مدرسه ای را از اهداف مهم این طرح برشمرد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان گفت:  نهادینه سازی و تقویت همکاری مدرسه با مراکز فرهنگی و علمی محله به ویژه مسجد و کانونهای مذهبی و حوزه های علمیه و مشارکت فعال مدیران، معلمان و دانش آموزان در برنامه های مرتبط محله و نیز حضور نظام مند و اثربخش روحانیون توانمند و مبلغان مذهبی با تجربه در مدرسه را از دیگر اهداف طرح تحولی" مدرسه کانون تربیتی محله"عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اهداف مندرج در سند تحول بنیادین و نقش انجمن اولیا و مربیان مدارس در تقویت این ارتباطات اجرای طرح به عنوان یکی از طرح های فرامعاونتی با محوریت انجمن مدارس در10 درصد از مدارس استان برگزار خواهد شد.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1661075
ارسال نظر
نظرات