شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 08:51 منتشر شده در مورخ: 1399/08/06 شناسه خبر: 1661080
فرمانده سپاه ناحیه پاوه:

اهانت به پیامبر ما یک طراحی از پیش تعیین‌شده برای مقابله با اسلام‌گرایی است

اهانت به پیامبر ما یک طراحی از پیش تعیین‌شده برای مقابله با اسلام‌گرایی است
سلطان قلی, فرمانده سپاه ناحیه پاوه با بیان اینکه دشمنان همیشه درصدد ضربه زدن به مسلمانان بوده اند گفت: اهانت به پیامبر ما یک طراحی از پیش تعیین‌شده برای مقابله با اسلام‌گرایی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سلطان قلی  در گفتگو با خبرنگار  هزارماسوله با اشاره به اهانت رئیس جمهوری فرانسه به مقدسات مسلمانان اظهار داشت: مکرون با وقاحتی بیش از قبل و با رفتاری نابخردانه و با ژست آزادی بیان و اندیشه به مسلمانان توهین و از اقدامات موهن علیه پیامبر اسلام(ص)در کشورش حمایت کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه پاوه افزود: اهانت رئیس جمهور فرانسه به پیامبر انسانیت، عدالت و رحمت پیامی منفی را برای ملت های مسلمان به دنبال داشت، چرا که، احساسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان را جریحه دار کرد.

وی گفت: پیامبر ما در اوج قدرت، مرتبه ای بالا از رحمت و گذشت و عطوفت و مهربانی را برای مردم به نمایش گذاشت اما امروز فاسدانی در اروپا با همان اذهان فاسد خود به اعتقادات ما توهین می کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان همیشه درصدد ضربه زدن به مسلمانان بوده اند گفت: اهانت به پیامبر ما یک طراحی از پیش تعیین‌شده برای مقابله با اسلام‌گرایی و رواج دین مبین اسلام در قلب اروپا است.

وی در پایان ضمن محکوم کردن مجدد این اقدام گفت: در برابر چنین تحرکات اهانت آمیز به مقدسات دین مسلمانان، همواره ایستادگی خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1661080
ارسال نظر
نظرات