شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:51 منتشر شده در مورخ: 1399/08/06 شناسه خبر: 1661172
نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری:

اهانت به پیامبر(ص) نشانه جهالت غرب است/ امت اسلام باید به دفاع از ساحت خاتم الانبیاء برخیزند

اهانت به پیامبر(ص) نشانه جهالت غرب است/ امت اسلام باید به دفاع از ساحت خاتم الانبیاء برخیزند
امان الله علیمرادی گفت: اهانت به رسول رحمت نشانه جهالت جدید غرب است و از عناد و کینه‌ شعله ور دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ مسلمانان، حکایت دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی در گفتگو با راه آرمان؛ در واکنش به اقدامات اهانت‌آمیز اخیر نشریه فرانسوی و حمایت رئیس‌جمهور فرانسه از آن گفت: اهانت به سراج منیر، شخصیت نوری و قدسی حضرت رسول خاتم(ص)، اهانت به تمامی ارزشهای انسانی و تمامی انبیاء الهی و تمام کتب آسمانی است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: اهانت به رسول رحمت، مهرورزی و معلم حکمت، خردورزی و مربی مکارم اخلاق،جوانمردی؛ نشانه جهالت جدید غرب است و از عناد و کینه‌ شعله ور دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ مسلمانان، حکایت دارد.

وی با بیان اینکه اهانت به نقطه جمع همه خوبی ها آن هم به اسم آزادی بیان، رسواترین فریبکاری و دغلبازی است، عنوان کرد: مگر حقیقت آزادی، چیزی جز صیانت از عقلانیت، معرفت و اخلاق انسانی است؛ مَکَرُوا وَمَکَرَ اللَّهُ  وَاللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ توطئه کردند و خداوند تدبیر نمود و خداوند، بهترین تدبیر کنندگان است.؛ اما حق این است"وَاللَّهُ غَالِبٌ عَلَی أَمْرِهِ وَلَکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لَا یَعْلَمُونَ؛ خداوند بر کارش توانا و پیروز است، ولی بیشتر مردم نمی دانند".

حجت الاسلام و المسلمین علیمرادی در پایان خاطر نشان کرد: ملت اسلام، نباید هرگز از دشمنی‌های سیاست بازان و سرکشان غربی نسبت به اسلام و مسلمین غفلت کند و سزاوار است امت اسلام و حق طلبان عالم با جهاد علمی و عملی به دفاع از ساحت قدسی خاتم النبیین برخیزند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1661172
ارسال نظر
نظرات