شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1399/08/06 شناسه خبر: 1661226
سرپرست مخابرات منطقه قزوین خبرداد؛

افزایش ۲۰۰ درصدی مصرف اینترنت در ایام کرونا

افزایش ۲۰۰ درصدی مصرف اینترنت در ایام کرونا
محمدرضا نصرآبادی،سرپرست مخابرات منطقه قزوین گفت: مصرف روزانه اینترنت در استان در ایام کرونا ۲۰۰ درصد افزایش داشته است و اگر زیرساخت‌ها آماده نبود برای ارائه خدمات به مردم با مشکلات بسیاری مواجه می‌شدیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ اولین نشست هم‌اندیشی و کاری مدیران حوزه‌ی ICT استان قزوین ظهر امروز با حضور لطف‌الله سیاهکلی نماینده قزوین و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به میزبانی مخابرات منطقه قزوین برگزار شد.

محمدرضا نصرآبادی سرپرست مخابرات منطقه قزوین در این نشست اظهار کرد: خدمات فناوری اطلاعات وابستگی زیادی به چارچوب زیرساخت‌های این حوزه دارد و اصلاح قوانین در بخش مخابرات و ارتباطات می‌تواند نقش مهمی در گسترش رقابت و تشویق سرمایه‌گذاری این حوزه داشته باشد.

وی بیان کرد: مصرف روزانه اینترنت در استان در ایام کرونا ۲۰۰ درصد افزایش داشته است و اگر زیرساخت‌ها آماده نبود برای ارائه خدمات به مردم با مشکلات بسیاری مواجه می‌شدیم.

اولین درخواست روستائیان، اینترنت پرسرعت است

در ادامه این نشست لطف‌الله سیاهکلی عنوان کرد: امروز اولویت درخواست‌های مردم در روستاها بسیار تغییر کرده و اولین درخواست روستائیان اینترنت پرسرعت است و ما برای فراهم کردن عدالت و فرصت‌های اقتصادی برابر از فناوری اطلاعات استفاده می‌کنیم و از لحاظ نیروی انسانی متخصص در استان قزوین به غنای قابل توجهی رسیده‌ایم.

 

وی افزود: فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یک فناوری جدید در جهان به سرعت توسعه یافته است و با سایر فناوری‌ها تفاوت اساسی دارد و استفاده از آن موجب بهره وری و رشد همه جانبه اجتماعی می‌شود.

گفتنی است؛ در این نشست تخصصی مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) استان قزوین ضمن گزارشی از حوزه کاری خود، دیدگاه‌ها و نظراتشان را مطرح کردند و در پایان با پیشنهاد نماینده مردم قزوین در مجلس و با نظر مساعدت مدیران قرار شد هر ۴۵ روز یکبار این جلسه با دستور کار مشخص برگزار شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1661226
ارسال نظر
نظرات