شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 1399/08/06 شناسه خبر: 1661386
فرمانده سپاه شهرستان قزوین خبرداد؛

فعال‌سازی قرارگاه بهداشتی امام رضا(ع) در قزوین

فعال‌سازی قرارگاه بهداشتی امام رضا(ع) در قزوین
زین العابدین اصلی بیگی، فرمانده سپاه شهرستان قزوین گفت: قرارگاه امام رضا(ع) در سطح شهرستان قزوین فعال شد‌ و کلیه اقدامات این قرارگاه با هماهنگی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی قزوین خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زین العابدین اصلی بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در پی افزایش همه‌گیری ویروس کرونا و فرمایش مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین ستادی ملی مقابله با کرونا مبنی بر به میدان آمدن نیروهای داوطلب مخلص و جوانان مومن و صالح، قرارگاه امام رضا(ع) این شهرستان فعال و بسیجیان قزوینی همانند ماه‌های اول شیوع بیماری وارد عرصه خدمت رسانی شده‌اند.

وی افزود: خدمات قرارگاه امام رضا(ع) شامل ضدعفونی کردن معابر و دستگاه‌ها، همیاری و کمک به کادر درمان و آموزش عموم مردم برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری با استفاده از ظرفیت مساجد و پایگاه‌های بسیج است.

فرمانده سپاه شهرستان قزوین یادآور شد: کلیه اقدامات این قرارگاه با هماهنگی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی قزوین و با محوریت ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا خواهد بود تا هرچه زودتر به نتیجه مطلوب برسیم.

این مقام مسئول در پایان گفت: از تمام همشهریان خواهشمندیم ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی دعاگویی کادر درمان و خدمتگزاران خود در قرارگاه امام رضا(ع) باشند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1661386
ارسال نظر
نظرات