شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 18:35 منتشر شده در مورخ: 1399/08/06 شناسه خبر: 1661411

افتتاح کارگاه تولید ماسک سه لایه در سرآبتاوه+تصاویر

افتتاح کارگاه تولید ماسک سه لایه در سرآبتاوه+تصاویر
کارگاه تولید ماسک جراحی یا سه لایه در سرآبتاوه از توابع شهرستان بویراحمد افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، صبح امروز با حضور فرمانده سپاه فتح استان، مدیرکل "صمت"  استان و رئیس ستاد اقشار بسیج در سپاه فتح کارگاه تولید ماسک سه لایه و جراحی  در سرآبتاوه از توابع شهرستان بویراحمد افتتاح شد.

 فرمانده سپاه فتح در حاشیه افتتاح این کارگاه تولید ماسک گفت: سرمایه گذاری در این بخش توسط بخش خصوصی انجام شده است که با توجه به شرایط موجود در کشور و استان راه اندازی اینگونه کارگاه ها می تواند بخشی از مشکلات را بر طرف کند.

حمید خرمدل عنوان کرد: ظرفیت تولید ماسک توسط این کارگاه 200 هزار عدد در شبانه روز است که به صورت سه شیفت کاری با 39 نفر نیرو فعالیت می کنند، با توجه به اینکه این کارگاه در صورت ارتقا این قابلیت را دارد که در شبانه روز 400 هزار ماسک را در شبانه روز تولید و برای 100 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند.

جمشید ارسلان جو رئیس ستاد اقشار بسیج در سپاه فتح نیز  در حاضیه افتتاح این کارگاه گفت: تولیدات این کارگاه تولید ماسک کاملا استاندارد است کد مصوب و سه لایه دارد، البته باید گفت سه لایه واقعی چرا که گاهی ماسک هایی تحت عنوان ماسک سه لایه در بازار عرضه می شود در حالی که واقعیت ندارد.

وی گفت: این کارگاه تولیدی قیمتی که ماسک را در اختیار داروخانه ها می گذارد هزار و 50 تومان است به شرطی که داروخانه نیز ماسک را به قیمت هزار و 200 تومان به مردم عرضه کند،  این کارگاه با حمایت سازمان غذا دارو، "صمت" استان و سپاه فتح رونق گرفته است که اولویت فروش نیز بازار استان است.

رئیس ستاد اقشار بسیج در سپاه فتح افزود: این کارگاه آماده است که در صورت اجازه برای برپایی یک غرفه در سطح شهر، ماسک را با قیمت هزار و 200 تومان به مصرف کننده ها عرضه کنند، چرا که برخی از داروخانه ها ماسک ها را هزار و 700 تومان عرضه می کنند و می گویند فاکتور خرید ما هزار و 500 است و ما هزار و 800 می فروشیم.

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1661411
ارسال نظر
نظرات