شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:01 منتشر شده در مورخ: 1399/08/07 شناسه خبر: 1661605
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر خبر داد؛

برگزاری یوالله ۱۳ آبان در بوشهر با رعایت دستوالعمل ستاد ملی کرونا+ پوستر

برگزاری یوالله ۱۳ آبان در بوشهر با رعایت دستوالعمل ستاد ملی کرونا+ پوستر
جمالی گفت: مراسم سراسری تجمع یوم الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، در رأس آن آمریکای جهان‌خوار و بزرگداشت هفتۀ وحدت با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و ضوابط و مقررات ستاد ملی مقابله با کرونا، در سـراســر استان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ حجت الاسلام یوسف جمالی با اشاره به برنامه‌های هفته وحدت و مبارزه به استکبار جهانی، اظهار کرد: وحدت در جامعه اسلامی باید محور همه برنامه‌ها قرار گیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مراسم سراسری تجمع یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، در رأس آن آمریکای جهان‌خوار و بزرگداشت هفتۀ وحدت با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و ضوابط  و مقررات ستاد ملی مقابله با کرونا، در سـراســر استان برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم  روز ۱۳ آبان ساعت ۹ صبح در کنار ساحل نیلگون خلیج فارس، میدان شهید رئیسعلی دلواری شهر بوشهر با سخنرانی ابرهیم رضایی، نماینده مردم دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس و با حضور همه اقشار و رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: همچنین در محکومیت عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس و خیانت به آرمان قدس شریف، رنجیره انسانی در روز ۱۳ آبان ماه ساعت ۹ صبح همزمان با مراسم ۱۳ آبان کنار ساحل بوشهر برگزار می‌شود.

حجت الاسلام جمالی با اشاره به اجرای بیش از ۵۰ برنامه شاخص از ۷ تا ۱۳ آبان ماه در استان بوشهر گفت: زنگ استکبارستیزی، غبارروبی گلزار شهدا، نورافشانی و کاروان های سرود خیابانی، نشست اساتید و فرهیختگان اهل سنت مسابقه طراحی پوستر و نقاشی، کارگاه ها و ورکشاپ های مجازی از دیگر برنامه های این ایام است.

وی با بیان اینکه تاریخ استان بوشهر سراسر شجاعت و ولایتمداری و استکبارستیزی است، گفت: جلسه وبینار با موضوع استکبارستیزی ۱۲ آبان ماه ساعت ۲۱ در موزه فعلی شهید رئیسعلی دلواری برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1661605
ارسال نظر
نظرات