شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1399/08/07 شناسه خبر: 1661647
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه خبر داد:

آمادگی 700 نیروی راهداری برای اجرای طرح راهداری زمستانه

آمادگی 700 نیروی راهداری برای اجرای طرح راهداری زمستانه
فریبرز کرمی, مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: ۷۰۰ نیروی راهداری در ۴۴ راهدارخانه استان کرمانشاه برای فصل زمستان آمادگی کامل دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد  اظهار داشت: باتوجه به قرارگیری در آستانه فصل سرما، قرارگاه راهداری زمستانی در 44 راهدارخانه استان کرمانشاه از ابتدای آبان ماه فعال شده است.

وی از آمادگی 700 نیروی راهداری برای اجرای طرح راهداری زمستانه خبر داد و افزود: این نیروها در 35 راهدارخانه ثابت و 9 راهدارخانه سیار مستقر خواهند شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به آماده سازی ماشین آلات خاطرنشان کرد: از ظرفیت 470 ناوگان سبک و سنگین استفاده می شود.

کرمی گفت: همچنین 45 هزار تن شن و نمک بنا بر نیاز استان خریداری و در حال دپو در راهدارخانه‌ ها است.

وی عنوان کرد: طرح راهداری زمستانه  به منظور تسهیل عبور و مرور در ایام زمستان در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه اجرا می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در هریک از راهدارخانه ها اتاقی ایزوله به همراه تجهیزاتی نظیر پتو و وسائل مورد نیاز برای در راه ماندگان آماده سازی شده است.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1661647
ارسال نظر
نظرات