شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 13:06 منتشر شده در مورخ: 1399/08/07 شناسه خبر: 1661673

بسیج جامعه پزشکی با "طرح حاج قاسم سلیمانی" برای مقابله با کرونا به میدان آمد

بسیج جامعه پزشکی با "طرح حاج قاسم سلیمانی" برای مقابله با کرونا به میدان آمد
طرح بسیج جامعه پزشکی کشور برای مقابله با گسترش ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال آن با نام «حاج قاسم سلیمانی» تهیه و ارائه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور؛ پیرو فرمان مقام معظم رهبری در روزهای اول شیوه کرونا در کشور و با مشارکت ده‌‌ها نفر از اساتید دانشگاه‌‌های بزرگ کشور و براساس شواهد علمی و تجربی، طرح مقابله با ویروس کوید19 با نام شهید حاج قاسم سلیمانی تهیه و ارائه شد.

بر همین اساس بسیج جامعه پزشکی کشور آمادگی دوباره خود را برای مقابله با گسترش این ویروس منحوس و قطع زنجیره انتقال آن اعلام می‌‌کند.

این طرح با مشارکت هزاران نفر از نیروهای فنی و تخصصی بسیجی برنامه ریزی شده و به مرحله اجرا خواهد رسید و در آن بیماران به صورت فعال و بنا به تمایل خود در منزل یا نقاهتگاه‌‌های تجهیز شده، تحت مراقبت‌‌های بهداشتی و درمانی قرار می‌‌گیرند و به جای قرنطینه گسترده کشور که ضررهای فراوان آن به اقتصاد و معیشت مردم خصوصاً در روزهای تحریم‌‌های ظالمانه احساس شده، موضوع قرنطینه هوشمند از طریق ردگیری این ویروس انجام خواهد شد.

 برآورد هزینه اجرای این طرح به نسبت هزینه‌‌هایی که این پدیده منحوس بر اقتصاد کشور وارد کرده، نیز بسیار اندک و ناچیز است.

لازم به ذکر است طرح ابداعی بسیج جامعه پزشکی با نام حاج قاسم سلیمانی در راستای کمک به اجرای بهتر سیاست‌‌های وزارت بهداشت به عنوان‌ متولی کنترل این بیماری در کشور تهیه و معرفی شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1661673
ارسال نظر
نظرات