شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:25 منتشر شده در مورخ: 1399/08/07 شناسه خبر: 1661719
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت سبزوار خبر داد؛

ایجاد 2300 فرصت شغلی در حوزه صنعت سبزوار از ابتدای سال

ایجاد 2300 فرصت شغلی در حوزه صنعت سبزوار از ابتدای سال
امیدبخش گفت: بیش از 2 هزار 300 فرصت شغلی بااعتبار 15 هزار میلیارد ریال در سبزوار ایجاد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  علی امیدبخش رئیس اداره صنعت معدن و تجارت سبزوار در گفت‌وگو با صبح توس؛ با اشاره به ایجاد 2 هزار و سیصد و هشتادوهشت فرصت شغلی در سبزوار اظهار داشت: این فرصت‌های شغلی در سبزوار بااعتباری بالغ‌بر 15 هزار و 388 میلیارد ریال از منابع مختلف ایجادشده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار با اشاره به فعالیت ویژه این اداره در راستای تحقق شعار سال و باهدف ایجاد جهش در تولید شهرستان افزود: طی نیمه نخست سال جاری  134فقره جواز تا سیس و طرح توسعه صنعتی با سرمایه‌گذاری 15هزار و 388میلیارد ریال در این شهرستان صادر شد.

علی امیدبخش بابیان اینکه  با اجرای این طرح‌های صنعتی برای دو هزار و 388 نفر در شهرستان سبزوار اشتغال مستقیم فراهم شد ادامه داد: بدیهی است که علاوه بر مشاغل مستقیم ایجادشده در این حلقه مشاغل غیرمستقیم نیز جای دارند.

وی تصریح کرد: تعداد جواز تا سیس صنعتی در این شهرستان طی نیمه نخست سال گذشته ۸۰ مورد با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۳۶۶ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی برای هزار و ۵۸۹ نفر بود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: در سال جهش تولید از طریق تسهیل در صدور مجوزها و رفع موانع سرمایه‌گذاری رغبت سرمایه‌گذاران بخش صنعت  در این شهرستان افزایش‌یافته است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: عمده  جوازهای تا سیس صنعتی صادرشده در سبزوار مربوط به انواع صنایع فلزی، چوبی و غذایی است.

شهرستان سبزوار دارای دو شهرک صنعتی است که 70 واحد صنعتی در این شهرک‌ها فعالیت دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1661719
ارسال نظر
نظرات