شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 08:41 منتشر شده در مورخ: 1399/08/10 شناسه خبر: 1661812
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان:

در راستای ترویج مکتب حاج قاسم هیچ گونه کم کاری جایز نیست

در راستای ترویج مکتب حاج قاسم هیچ گونه کم کاری جایز نیست
ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر  به لزوم ترویج و شناساندن هرچه بیشتر مکتب سردار شهید سلیمانی به همه جهانیان اشاره کرد و گفت: این وظیفه مهمی هست که بر دوش ما هست و در این راستا هیچ‌گونه کم‌کاری جایز نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ جلسه هماهنگی برنامه‌های ترویج مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، عصر امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه وامام‌جمعه کرمان، استاندار ، مدیرعامل شرکت‌ معدنی و صنعتی گل‌گهر و مدیران استانی برگزار گردید.

ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در این جلسه به لزوم ترویج و شناساندن هرچه بیشتر مکتب سردار شهید سلیمانی به همه جهانیان اشاره کرد و گفت: این وظیفه مهمی هست که بر دوش ما هست و در این راستا هیچ‌گونه کم‌کاری جایز نیست.

وی با بیان اینکه این شرکت از زمان شهادت سردار سلیمانی در سال گذشته تاکنون چند برنامه مختلف فرهنگی و مذهبی برای گرامیداشت یاد و خاطره این سردار عزیز برگزار کرده است، گفت: شرکت گل‌گهر همواره به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و الگو در حوزه فرهنگی و مسئولیت اجتماعی بشمار می‌رود.

ملارحمان با اشاره به اقدامات فرهنگی و اجتماعی شرکت گل‌گهر اذعان کرد: مدیریت روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل گل‌گهر و موسسه فرهنگی معراج اندیشه دو بازوی اصلی گل‌گهر در حوزه فرهنگی و اجتماعی هستند که عملکرد بسیار مناسبی در این دو حوزه دارند.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر  افزود: شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، با تمام توان آمادگی خود را برای هرگونه اقدامی در زمینه ترویج مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام می‌کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1661812
ارسال نظر
نظرات