شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:29 منتشر شده در مورخ: 1399/08/08 شناسه خبر: 1661885
مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:

پیک سوم کرونا در تفرش همچنان می تازد/تعداد مبتلایان به ۲۲۳ نفر رسید

پیک سوم کرونا در تفرش همچنان می تازد/تعداد مبتلایان به ۲۲۳ نفر رسید
دالوندی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش ۲۲۳ نفر آخرین آمار ابتلا به بیماری کرونا (از ابتدای شیوع تاکنون) اعلام کرد و گفت: تاکنون ۱۱ نفر بر اثر بیماری کرونا در تفرش جان باخته اند. در حال حاضر ۲ نفر بستری، ۴۶ نفر ایزوله خانگی و مابقی بهبود یافته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دالوندی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به تعداد مبتلایان کرونا در شهرستان تفرش گفت: از اوایل پاییز تعداد مبتلایان به بیماری کرونا افزایش یافته در برخی از روزها تعداد مبتلایان جدید به ۱۰ نفر هم می رسد؛ این آمار از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بی سابقه بوده است.

دالوندی اظهار کرد: عدم رعایت مردم و حضور مبتلایان به خصوص در اماکن پر تردد سبب ابتلا دیگران به بیماری کرونا می شود. در صورت ادامه روند فعلی، افزایش ابتلا و آمار مرگ و میرهای شهرستان امری بعید نیست.

وی افزود: پیک سوم کرونا در تفرش همچنان می تازد و در شرایط محیطی و فصلی فعلی، رعایت دستورالعملهای بهداشتی و زدن ماسک می تواند منجر به مدیریت بیماری شود.

مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش ۲۲۳ نفر آخرین آمار ابتلا به بیماری کرونا (از ابتدای شیوع تاکنون) اعلام کرد و ادامه داد: تاکنون ۱۱ نفر بر اثر بیماری کرونا در تفرش جان باخته اند. در حال حاضر ۲ نفر بستری، ۴۶ نفر ایزوله خانگی و مابقی بهبود یافته اند.

دالوندی با اشاره به پر بودن ظرفیت بخش آی سی یو مراکز درمانی در سطح استان بیان کرد: با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و استان، فعلا بخشهای آی سی یو در سطح مراکز درمانی استان پر است و پذیرش بیماران از سایر شهرهای استان برای آنها مقدور نیست. با توجه به نبود بخش آی سی یو در بیمارستان تفرش به همین دلیل در روند درمانی بیماران بدحال با مشکلات جدی روبرو هستیم.

وی به آخرین تصمیمات ستاد کرونا شهرستان تفرش اشاره و خاطر نشان کرد: اجباری شدن ماسک در سطح معابر عمومی، افزایش نظارتهای بهداشتی، گندزدایی سطح معابر عمومی، ارسال دستورالعملهای بهداشتی به ادارات بخشی از این تصمیمات است.

 انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1661885
ارسال نظر
نظرات