شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 13:55 منتشر شده در مورخ: 1399/08/08 شناسه خبر: 1662015
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان خبر داد:

۱۰ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی خوزستان تا پایان سال اصلاح می شود

۱۰ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی خوزستان تا پایان سال اصلاح می شود
غلام عباس بهرامی‌نیا گفت: اصلاح ۱۰ نقطه حادثه خیز در جاده‌های استان با اختصاص ۷۰ میلیارد ریال اعتبار تا پایان امسال انجام خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، غلام عباس بهرامی‌نیا مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان در خصوص اصلاح نقاط حادثه خیز در جاده های استان، اظهار کرد: اصلاح ۱۰ نقطه حادثه خیز در جاده‌های استان با اختصاص ۷۰ میلیارد ریال اعتبار تا پایان امسال انجام خواهد شد.

وی افزود: اصلاح ۳ نقطه پرخطر در محور اهواز - اندیمشک، ۳ نقطه در محور اهواز - آبادان، یک نقطه در محور ایذه - دهدز، یک نقطه در محور اهواز - مسجدسلیمان، یک نقطه در محور رامهرمز - بهبهان و یک نقطه در محور بهبهان - زیدون در مدت مذکور انجام خواهد شد.

بهرامی نیا عنوان کرد: تا پایان سال ۹۶، ۱۲۰ نقطه پر حادثه در محور‌های خوزستان شناسایی و آشکارسازی شدند و تاکنون براساس صورتجلسه با پلیس راه استان، ۲۵نقطه پرخطربا اعتباری بالغ بر ۴۶۰ میلیارد ریال اصلاح شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان در پایان گفت: استان با ۱۴ هزار کیلومتر جاده، وجود مرز‌های آبی و خاکی و ترانزیتی بودن جاده‌های آن تردد بسیار بالایی دارد  و هدف از انجام این اقدامات ارتقای سطح ایمنی راه‌ها، تسهیل در تردد و کاهش تصادفات در محور‌های استان است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1662015
ارسال نظر
نظرات