شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:17 منتشر شده در مورخ: 1399/08/08 شناسه خبر: 1662036
رئیس سازمان نظام پزشکی استان همدان:

مشکلی در مدیریت بیماران کرونایی همدان نداریم

مشکلی در مدیریت بیماران کرونایی همدان نداریم
علیرضا مدرکیان گفت: با وجود آمار بالای کرونا، بیماری که بلاتکلیف مانده باشد نداریم و به لطف برنامه ریزی های دقیق خدمت رسانی در بیمارستان ها بدون مشکل پیش می رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا مدرکیان، رئیس سازمان نظام پزشکی استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، در مواجهه با موج سوم و شدید شیوع کرونا جهت اطمینان خاطر شهروندان همدانی گفت: خوشبختانه در این مدت هیچ مشکلی در خدمت رسانی نداشتیم.

مدرکیان با بیان اینکه همکاران ما همواره پای کار بوده اند، افزود: با برنامه ریزی جدی و مدیریت مناسب هیچ بیماری بلا تکلیف نمانده است؛ یعنی هیچ بیماری نیست که به بیمارستان مراجعه کرده باشد و بدون نتیجه بیرون آمده باشد.

وی با تاکید بر اینکه خدمت رسانی های رضایت بخشی در حال انجام است، تصریح کرد: ممکن است فردی به بیمارستانی مراجعه کند که تخت خالی در آنجا موجود نباشد، در این صورت سیستم بیمارستان، از طریق ستاد هدایت بیمارستانی، یک تخت خالی جست و جو و بیمار را به بیمارستان مورد نظر برای گرفتن خدمات بستری هدایت می کند.

رئیس سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه آمار مراجعه به بیمارستان ها بالا است اما دچار بحران نشده ایم، ادامه داد: به جرئت می گویم ما بیماری که نیاز به بستری شدن داشته باشد و در راه رو های بیمارستان یا روی برانکارد بدون خدمت بماند نداشتیم و در این رابطه جا دارد از مسئولان برنامه ریزی مقابله با کرونا کمال تشکر را داشته باشم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1662036
ارسال نظر
نظرات