شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1399/08/08 شناسه خبر: 1662040
فرماندهی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب خبر داد؛

دستگیری شکارچیان غیرمجاز و کشف لاشه یک قلاده گراز در سرپل ذهاب

دستگیری شکارچیان غیرمجاز و کشف لاشه یک قلاده گراز در سرپل ذهاب
منوچهر رضایی, فرماندهی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب از دستگیری شکارچیان غیرمجاز و کشف یک قلاده گراز از ید آنان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر رضایی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز گفت: در پی اخبار و اطلاعات موثق مبنی بر اینکه افرادی با هویت معلوم اقدام به شکار غیر مجاز در سطح مناطق قصر شیرین و سرپل ذهاب می کنند، با توجه به حساسیت موضوع، مراتب در دستور کار پلیس اطلاعات شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ضمن اقدامات خاص اطلاعاتی، انتظامی و مراقبتهای لازم در نهایت با هماهنگی دادستان پس از تعقیب و مراقبت مامورین در ورودی حوزه قصرشیرین به سرپل ذهاب در سه راهی قره بلاغ یک دستگاه خودرو رونیز سفید رنگ متوقف و بازرسی اولیه بعمل آمد که لاشه یک قلاده گراز بزرگ و دو قبضه سلاح شکاری برنو و پران کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: در این راستا پرونده ای تشکیل و متهم به همراه اموال مکشوفه تحویل مقام قضایی شد.

رئیس‌ پلیس شهرستان در پایان خاطر نشان کرد با پشتیبانی دادستان با تمام توان در حفاظت و مراقبت از حیات وحش منطقه مقتدرانه با افراد مجرم و دشمنان محیط زیست برخورد می شود.

گفتنی است،منطقه شکار و تیراندازی ممنوع قراویز مشترک قصرشیرین و سرپل ذهاب هم اکنون تنها زیستگاه منحصر به فرد آهوی ایرانی در منطقه غرب کشور به شمار می رود و از جانوران موجود در این منطقه می توان به کل و بز وحشی، گراز،قوچ و میش، آهو، گرگ، روباه، خرگوش، تشی و بزمجه اشاره کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1662040
ارسال نظر
نظرات