شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:24 منتشر شده در مورخ: 1399/08/08 شناسه خبر: 1662043
مسئول ستاد مردمی مقابله با کرونا خراسان رضوی:

مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیج شوند

مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیج شوند
روشنک گفت: مردم بدانند اگر همچون دفاع مقدس در جنگ سلامت بسیج نشویم و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنیم تعداد آمار فوتی‌های کشور بر اثر کرونا روز به روز افزایش یافته و ممکن است خودمان جزو آن افراد باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسین روشنک، مسئول ستاد مردمی مقابله با کرونا خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: اگر از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا به دلسوزی‌ها و مشی رفتاری و اختیارات تعویضی مقام معظم رهبری توجه می‌کردیم و بجای خواهش، تمنا و اظهار ضعف، فرماندهی مقتدرانه را در دستور کار قرار می‌دادیم، امروز شاهد از دست دادن روزانه 350 نفر عزیزانمان نبودیم.

وی افزود: همواره ستاد مردمی مقابله با شیوع ویروس کرونا در حال برگزاری جلسات متعددی برای بررسی اقدامات مورد نیاز برای کاهش آمار مسافران ورودی به استان خراسان رضوی است.

مسئول ستاد مردمی مقابله با کرونا خراسان رضوی ادامه داد: پس از راه اندازی پویش «نذر ماسک» این ستاد مردمی با تلاش های خود موفق شد تا تعداد زیادی از کارفرمایان را که قصد تعدیل نیرو داشتند را از تصمیم خود منصرف کند.

وی افزود: مردم بدانند اگر همچون دفاع مقدس، بسیج نشویم و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنیم تعداد آمار فوتی‌های کشور بر اثر کرونا روز به روز افزایش یافته و ممکن است خودمان جزو آن افراد باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1662043
ارسال نظر
نظرات