شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:29 منتشر شده در مورخ: 1399/08/09 شناسه خبر: 1662171
با حکم وزیر کشور؛

علیرضا شریعت فرماندار جدید آمل شد

علیرضا شریعت فرماندار جدید آمل شد
علیرضا شریعت پس از بازنشستگی سید جعفر رسولی با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار آمل منصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ؛ علیرضا شریعت پس از بازنشستگی سید جعفر رسولی، در هفتمین نشست شورای اداری با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار ویژه شهرستان آمل منصوب شد.

آئین تکریم و معارفه فرمانداری ویژه شهرستان آمل پنجشنبه شب با حضور مسؤولان استانی، شهری و خانواده شهدا در سالن همایشهای ششم بهمن برگزار شد همچنین شریعت در گذشته فرماندار شهرستان محمودآباد بود در ماههای پایانی دولت تدبیر و امید سکان هدایت سیاسی آمل را عهدهدار شد

حسن حسن نژاد معاون امنیتی سیاسی استانداری مازندران در جلسه ، گفت: بیش از گذشته باید به سیره پیامبر (ص) برای هدایت و هم روابط اجتماعی الگوهای اصیل و الهی نیازمندیم، در حوزه رفتار و عملکرد بهترین الگو و برگزیده ترین انسان هستند.

وی با بیان اینکه صندلی مدیریت را فرصتی برای خدمت رسانی بدانیم،  عنوان کرد: انتصاب را فرصت بدانیم برای اینکه به مردم خدمت کنیم، برای لحظات این فرصت برنامه ریزی داشته باشیم، کار همراه با برنامه و نقشه راه باشد و بخشی از مسایل و مشکلات مردم را حل کند.

معاون امنیتی سیاسی استانداری مازندران تصریح کرد: با توجه به محدودیت اختیارات باید مردم را پای کار بیاوریم و با همراهی انان ظرفیت ها را بالا ببریم.

وی ادامه داد: در حوزه کرونا اگرچه ما جز ده کشور اول مبتلا به ویروس هستیم، شاهد ۹ ماه درگیری با کرونا هستیم و همه اشخاص تاثیر کرونا رو می بینند، این بیماری فرامرزی است و بشدت شیوع پیدا کرده، این بیماری بین المللی است و کشور و قاره نمی شناسد.

حسن نژاد وظیفه فرماندار را کمک به ارتقاء مدیران شهرستان دانست و افزود: در تعامل باهم فرصتی برای شهرستان قلمداد می شود اهل تعامل باشند و با نگاه کارشناسی مشکلات را حل کنند، هر اتفاقی می افتد فرماندار دخیل است و باید به مردم و افکار عمومی پاسخ دهد .

علیرضا شریعت فرماندار جدید آمل نیز بیان کرد: فرهنگ تمدنی آمل شخصیت های جهانی و ممتاز هستند، علامه حسن زاده و علامه جوادی نگین درخشان اسلام هستند، وجود شهدای دفاع مقدس، ۴۱ شهید قیام 6 بهمن و ۲ شهید سلامت این شهر را سرآمد کرده است.

وی امل بعنوان قطب اقتصاد سیاست و فرهیختگان خواند و افزود: اصل بر تعامل و مودت است و فرماندار محور همدلی است، این مسئولیت ها حق الناس است و مدیون خون شهدا و مردم هستیم، تمام تلاشمان این است که بزرگان و اندیشمندان در راستای توسعه این شهرستان استفاده کنیم .

در پایان از زحمات سه و نیم ساله جعفر رسولی فرماندار سابق آمل تقدیر شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1662171
ارسال نظر
نظرات