شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1399/08/09 شناسه خبر: 1662221
امام جمعه روانسر در پاسخ به اهانت رییس جمهور فرانسه:

هراس دشمنان در اروپا از افزایش شمار مسلمانان است

هراس دشمنان در اروپا از افزایش شمار مسلمانان است
ماموستا سید محمد محمدی, امام جمعه روانسر گفت: دشمنان از اینکه تعداد مسلمانان در اروپا روز به روز افزایش می یابد، هراسان هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا سید محمد محمدی در گفتگو با خبرنگار هزار ماسوله با اشاره به اهانت رییس جمهوری فرانسه به مقدسات مسلمانان اظهار داشت: اهانت رییس جمهوری فرانسه و حمایت وی از توهین به پیامبر با نام آزادی بیان، آزار و اذیت رساندن به مسلمانان است.

 وی افزود: این نه آزادی و نه رعایت حقوق بشر است بلکه نقض حقوق بشر بوده و آن را محکوم می کنیم زیرا احساسات مسلمانان جهان را جریحه دار کرده است.

 ماموستا محمدی گفت: خوشحالیم که آنها از افزایش روز به روز تعداد مسلمانان در اروپا هراسان هستند به گونه ای که در سالهای گذشته مسلمانان در اقلیت بودند امااکنون 12.5 درصد ملت فرانسه را مسسلمانان تشکیل می دهند .

 امام جمعه روانسر تصریح کرد: قرآن وعده داده است که مسلمانان، پرچم اسلام را در دنیا به اهتزاز در می آورند و پیامبر هم می فرمایند هیچ نقطه ای در سرزمین نیست که اسلام در آن نرود.
 
وی افزود: این اهانت دشمنان به مقدسات مسلمانان را خوار یا لکه دار نمی کند بلکه همه آن پستی، خواری و ذلت برای مدعیان دروغین حقوق بشر است و شان پیامبر با این اهانت ها پایین نمی آید.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1662221
ارسال نظر
نظرات