شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:23 منتشر شده در مورخ: 1399/08/10 شناسه خبر: 1662336
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری سیستان و بلوچستان:

جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز 2 میلیون و 700 هزار تن گذشت/فرآورده‌های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده

جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز 2 میلیون و 700 هزار تن گذشت/فرآورده‌های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده
تیمور باقری گفت: در هفت ماهه نخست سال 2 میلیون و 705 هزار و 450 تن کالا توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل حمل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیمور باقری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه 57 شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، بیان کرد: 2 میلیون و 705 هزار و 450 تن کالا با 168 هزار و 139 سفر باری در هفت ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل حمل شد.

وی گفت: فرآورده های نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.

این مقام مسئول افزود: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا به ویژه کالاهای اساسی در این استان اعمال نشده و نخواهد شد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: در حال حاضر 8 هزار و 609 نفر راننده، 6 هزار و 433 دستگاه ناوگان باری با متوسط عمر افزون بر 13 سال و 3 پایانه بار، 2 انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای حوزه شمال سیستان و بلوچستان فعالیت می کنند.

باقری با تاکید بر نظارت ویژه بر عملکرد و فعالیت شرکت های حمل و نقل از رانندگان خواست هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه های 141 و یا شهراه ثبت و یا با مراجعه به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر استان، جهت بررسی و رسیدگی اطلاع دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1662336
ارسال نظر
نظرات