شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 15:23 منتشر شده در مورخ: 1399/08/10 شناسه خبر: 1662504
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

تولید و نشر محتوا در فضای مجازی با موضوع سیره پیامبر (ص)/ اردبیل اسوه وحدت شیعه و سنی است

تولید و نشر محتوا در فضای مجازی با موضوع سیره پیامبر (ص)/ اردبیل اسوه وحدت شیعه و سنی است
جعفرزاده مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: اردبیل اسوه وحدت شیعه و سنی است و در شهرستان هایی که برادران اهل تسنن ساکن هستند، اهالی با وحدت مثال زدنی در کنار هم زندگی می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌ الاسلام قاسم جعفرزاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: پیامبر عظیم الشان اسلام برای تمام بشریت اسوه است و پرداختن به شخصیت ایشان در تمامی زمان ها اهمیت ویژه ای دارد که هفته وحدت نیز بهترین زمان برای پرداختن به موضوع در ابعاد مختلف است.

وی با بیان اینکه جلسه علمای اهل تشیع و تسنن در استان اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود، افزود: تجلیل و دیدار از خانواده های شهید اهل تسنن در سراسر استان از جمله برنامه ها است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به اینکه اجرای برنامه ها مسابقات متنوع از جمله سیره نبوی در فضای مجازی و تولید محتوا در این فضا بسیار جدی خواهد بود، گفت: برای کودکان نیز مسابقات مرتبط نیز تهیه شده است.

وی بیان کرد: نشست های علمی مشترک در فضای برای پرداختن به شخصیت والای پامبر اکرم (ص) برگزار می شود؛ در یک کلام تلاش کنیم در این هفته پیامبر (ص) را بشناسیم و راه ایشان را ادامه دهیم.

حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده تصریح کرد: استان اردبیل اسوه وحدت شیعه و سنی است ، در شهرستان هایی که برادران اهل تسنن ساکن هستند، اهالی با وحدت مثال زدنی در کنار هم زندگی می کنند و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1662504
ارسال نظر
نظرات