شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:29 منتشر شده در مورخ: 1399/08/10 شناسه خبر: 1662658
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین مطرح کرد؛

هراس تمدن رو به افول غرب از گسترش اسلام/ اظهارات خام مکرون قلب مسلمانان جهان را جریحه دار کرد

هراس تمدن رو به افول غرب از گسترش اسلام/ اظهارات خام مکرون قلب مسلمانان جهان را جریحه دار کرد
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین گفت: سخنان خام مکرون که در تداوم سیاست پراکنی و اسلام ستیزی غرب قرار دارد، آتش افراط گرایی را شعله ورتر می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با تاکید بر اینکه هفته وحدتی فرصتی برای همدلی و وحدت مسلمانان است، اظهار داشت: برادران اهل تسنن ساکن در بخش عنبران استان اردبیل، با وحدت مثال زدنی نمادی از انسجام و یکپارچگی مسلمانان شیعه و سنی هستند.

وی با بیان اینکه اظهارات مغرضانه و به دور از واقعیت رییس جمهور فرانسه در مورد اسلام و مسلمین، قلب مسلمانان جهان را جریحه دار کرد، افزود: آنهایی که دم از دموکراسی و آزادیخواهی می زنند، به راحتی به عقاید و مقدسات مسلمانان جهان توهین می کنند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان خام مکرون که در تداوم سیاست پراکنی و اسلام ستیزی غرب قرار دارد، نه تنها هیچ کمکی به  گسترش صلح و برادری در دنیا نمی کند بلکه آتش افراط گرایی را شعله ورتر می کند.

بدری با اشاره به اینکه تمدن رو به افول غرب از گسترش اسلام و فراگیر شدن آن به شدت در هراس است، تصریح کرد: افزایش اسلام‌ستیزی در غرب به ویژه در فرانسه و از سوی رئیس‌جمهور هتاک این کشور در همین راستا ارزیابی می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1662658
ارسال نظر
نظرات