شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 21:21 منتشر شده در مورخ: 1399/08/10 شناسه خبر: 1662676
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان:

هیچ دستگاهی در اجرای طرح ضربتی فاضلاب اهواز حق تعلل ندارد

هیچ دستگاهی در اجرای طرح ضربتی فاضلاب اهواز حق تعلل ندارد
امید بن‌عباس گفت: نقاط آبگیر همچون زیرگذرها، جاده‌های ساحلی، پل‌ها و ... باید به طور کامل شناسایی شوند و تجهیزات اضطراری پیش از شروع بارندگی و از هم اکنون نصب شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، امید بن‌عباس روز شنبه در نشست بررسی و ارزیابی روند اجرایی پروژه‌های طرح اضطراری(ضربتی) آبگرفتگی در اداره کل مدیریت بحران خوزستان، اظهار کرد: مصوباتی پیرامون بحث آبگرفتگی باید در موعد مقرر انجام شوند با وجود اینکه از وضعیت اعتباری آگاه هستیم و می‌دانیم کار در این شرایط سخت است اما هیچ توجیهی در تعلل روند طرح ضربتی فاضلاب و آب‌های سطحی از سوی هیچ دستگاهی پذیرفته نیست.

وی افزود: بررسی روند اجرایی پروژه‌های مناطق شهری مختلف اهواز نشان می‌دهد هماهنگی خوبی میان شهرداری و شرکت آبفا به جز ۲ منطقه، وجود دارد و انتظار می‌رود این ۲ منطقه نیز هماهنگی و همکاری خود را افزایش دهند.

بن عباس ادامه داد: تکمیل پروژه‌های طرح ضربتی فاضلاب اهواز پیش از شروع بارندگی ضروری است و مدیران شرکت‌ آب و فاضلاب و شهرداری اهواز باید با نظارت دقیقتر بر روند اجرایی این پروژه‌ها نسبت به پیشرفت کار ، حساس باشند.

مدیر کل مدیریت بحران خوزستان متذکر شد: نقاط آبگیر همچون زیرگذرها، جاده‌های ساحلی، پل‌ها و ... باید به طور کامل شناسایی شوند و تجهیزات اضطراری پیش از شروع بارندگی و از هم اکنون به منظور پیشگیری از هر گونه آبگرفتگی در آن نقاط، مستقر و نصب شوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1662676
ارسال نظر
نظرات