شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:34 منتشر شده در مورخ: 1399/08/11 شناسه خبر: 1662966
مشاور ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی:

آمریکا بار رفتن از منطقه را بسته است/ طرح جدید دشمن واگذاری گاوهای شیرده به رژیم صهیونیستی است

آمریکا بار رفتن از منطقه را بسته است/ طرح جدید دشمن واگذاری گاوهای شیرده به رژیم صهیونیستی است
مشاور ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی با اشاره به تحولات جبهه مقاومت گفت: از نظر ما آمریکا از مدتها پیش از منطقه رفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد کریم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا;  با اشاره به آخرین وضعیت جبهه مقاومت اظهار کرد: گاهی چنین تصور می‌شود که آمریکا در منطقه حضور دارد اما از نظر ما آمریکا از مدتها پیش از منطقه رفته است.

وی افزود: جبهه مقاومت آنقدر مقاومت و توانمندی نشان داده که باعث شده تا وقتی ترامپ به عین الاسد آمد، این چنین گفتند که هفت هزار میلیارد در اینجا هزینه کنید و دو ساعت بیشتر نمی‌توانید باشید و شبانه باید سریع‌تر برگردید.

مشاور ویژه شهید سپهبد سلیمانی با بیان اینکه آمدن و رفتن ترامپ به عین الاسد قضیه مفصلی دارد، ابراز کرد: به لطف خداوند جبهه مقاومت در منطقه آنقدر توانسته موفقیت کسب کند و حرف اول را بزند که باعث شده آمریکا از سالهای قبل منطقه را ترک کند.

وی با اشاره به اینکه مشکل آمریکا این است که نمی‌داند اسرائیل را در منطقه به چه کشوری بسپرد، گفت: آمریکا همچنین به این فکر می‌کند که اگر از منطقه به صورت کامل برود این اسب هایی که کولی می‌دادند و گاوهایی که شیر می‌دادند را به چه کسی بسپرد و برود.

سردار کریم‌پور تصریح کرد: اکنون می‌خواهند یک جریان جدیدی شکل بدهند به طوری که این گاوهای شیرده را به اسرائیل واگذار کنند. پس باید توجه داشت که آمریکا از منطقه رفته و توانایی هم ندارد و یقین بدانید اسرائیل هم هیچ توانمندی ندارد و فقط می‌خواهد صاحب پول این دولتهای مرتجع منطقه شود.

وی عنوان کرد: بعد از یک مدتی اسرائیل نیز این کشورهای منطقه را رها خواهد کرد و به طور قطع در آینده نزدیک اسرائیل از هم خواهد پاشید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1662966
ارسال نظر
نظرات