شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:12 منتشر شده در مورخ: 1399/08/12 شناسه خبر: 1663145
کارشناس مسائل سیاسی:

هزینه مقاومت کمتر از هزینه سازش است/با توانمندی‌های که داریم می‌توان تهدید و تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنیم

هزینه مقاومت کمتر از هزینه سازش است/با توانمندی‌های که داریم می‌توان تهدید و تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنیم
جهان‌بخش گفت:هزینه مقاومت بسیار کمتر از هزینه سازش با دشمن است. دشمنان با سازش قصد نابودی ایمان ما را دارد و می‌خواهند هستی ما را از بین ببرند اما در مقاومت ایمان ما تقویت می‌شود و در نزد خدا عزت خواهیم داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حیدر جهان بخشی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: دشمنان برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی از هیچ اقدامی کوتاهی نکرده‌اند. تحریم‌های ظالمانه، جنگ نرم، جنگ سایبری، اقتصادی، سیاسی و هر حربه دیگری که بتواند به نظام جمهوری اسلامی آسیب بزند انجام دادند اما تا به امروز با رهنمودهای مقام معظم رهبری و ایمان و توانمندی های ملت ایران از رسیدن به اهداف خود ناکام مانده اند.

جهان بخشی اظهار کرد: مستکبرین می خواهند مردم سالاری دینی وجود نداشته باشد و ایران مثل دوران پهلوی جولانگاه دشمن باشد که اگر دشمن امروز مسلط شود بدتر از گذشته اقدام می کند.

این کارشناس سیاسی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران توانمند است اگر درست مدیریت شود ، از ظرفیت های داخلی و استعدادهای جوانان و توانمندی ملت ایران برای پیشرفت و آبادانی کشور استفاده شود دشمن را در تحریم ها و دشمنی ها ناکام خواهند گذاشت.

جهان بخشی بیان کرد:مسئولی که با رای مردم روی کار آمده است باید به فکر خدمت مردم باشد هرچه بیشتر خدمت کنند در نزد خدا عزت پیدا می کند اگر به فکر خدمت نباشد به مردم خیانت کرده و در نزد خدا ذلیل خواهد شد و نمی تواند نزد شهدا پاسخگو باشد.

وی افزود: باید به جای مذاکره، تهدید و تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم، باید توانمندی خود را افزایش دهیم، وحدت داشته باشیم و به مسائل سیاسی حاشیه ورود پیدا نکنیم تا مشکلات مردم فراموش نشود مردم تا پای جان برای حفظ نظام ایستاده اند مسئولین هم باید از فرصت ها استفاده کنند.

جهان بخش گفت:هزینه مقاومت بسیار کمتر از هزینه سازش با دشمن است. دشمنان با سازش قصد نابودی ایمان ما را دارد و می خواهند هستی ما را از بین ببرند اما در مقاومت ایمان ما تقویت می شود و در نزد خدا عزت خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: در بخش نظامی از فرهنگ مقاومت و توانمندی داخلی استفاده کردیم که دشمن به وحشت افتاده است ایران از نظر دفاعی نیازی به خارج ندارد در حالیکه در دوران دفاع مقدس سیم خاردار وارد می کردیم امروز توانایی داریم که موشک صادر کنیم همین فرهنگ دفاع مقدس نمونه بارزی است که مدیران بایستی از آن  الگو بگیرند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1663145
ارسال نظر
نظرات