شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1399/08/12 شناسه خبر: 1663200
مدیرکل سازمان تبلیغات بوشهر:

افول آمریکا در سراشیبی تند قرار دارد

افول آمریکا در سراشیبی تند قرار دارد
سروستانی گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند؛ آمریکا رو به افول است و این به شدت در یک سراشیبی تندی قرار دارد. حتی مجامع بین المللی که در اختیار آمریکا هستند شاید نتوانند آن خوش خدمتی لازم را داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی مدیر کل سازمان تبلیغات بوشهر در گفت و گو با سپاس، با اشاره به روز استکبار جهانی، اظهار کرد: استکبار جهانی امروز دیگر آن استکبار جهانی دهه های گذشته نیست. امروز آمریکا در اوج ذلت و خواری به سر می برد و چون نفس های آخر خود را دارد می کشد، ظلم و جنایتش هم بیشتر می شود.

وی افزود: اگر نگاهی به گذشته و ورود آمریکا داشته باشیم خواهیم دید که امروز ایالات متحده در سطح جهان بسیار به انزوا کشیده شد و این هم بر می گردد به خوی استکباری که در ذات آنها است.

سروستانی عنوان کرد: آمریکا می‌پنداشت که باید به عنوان یک کشور ابر قدرت همانند قرون وسطی رهبر دنیا باشد و حرف اول در قدرت را برای خودش امتیاز قائل باشد و این نشانه عقب بودن آمریکا از جهان کنونی است.

مدیر کل سازمان تبلیغات بوشهر  بیان کرد: امروز دیگر علم پیشرفت کرده و منطق جواب نمی دهد، امروز ملت‌ها جواب نمی دهند که آمریکا بتواند یکه تازی کند.

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت سازی‌ آمریکا در سازمان ملل، شورای امنیت و سایر مجامع بین المللی وجود دارند. برخی از کشورهایی که در اتحادیه اروپا و آسیا هستند چون شرایط مناسبی ندارند تفکر تمکین به آمریکا دارند.

سروستانی عنوان کرد: آمریکای امروز، آمریکای ۵ یا ۱۰ سال قبل نیست. امروز دیگر آمریکا کشوری است که حتی در داخل خودش هم آن اقتدار لازم را ندارد و نمی تواند کشور خودش را اداره کند چه اینکه ادعا کند مثلاً نظم نوین را در جامعه جهانی ایجاد کند.

مدیر کل سازمان تبلیغات بوشهر گفت: امروز قدرت ایالات متحده آمریکا نقش آفرین نیست، بلکه ضعف کشورهایی است که همچنان به آمریکا باج می دهند و در اختیار اهداف آمریکا هستند. آمریکا دیگر آمریکای گذشته نیست و این سایر کشورها هستند که به او بال و پر می دهند و آمریکا هم فکر می‌کند که همچنان قدرت سابق را دارد.

وی اذعان کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند؛ آمریکا رو به افول است و این به شدت در یک سراشیبی تندی قرار دارد. حتی مجامع بین المللی که در اختیار آمریکا هستند شاید نتوانند آن خوش خدمتی لازم را داشته باشند.

سروستانی ابرازا کرد: همه ابزار در اختیار آمریکا است. اعم از شورای امنیت، سازمان ملل، مجامع بین المللی هستند که معمولاً می خواهند اسکلت آمریکا را حفظ کنند ولی تا کی می‌خواهند این مسیر را ادامه دهند.

مدیر کل سازمان تبلیغات بوشهر  افزود: جمهوری اسلامی با رهبری امام(ره) و امروز مقام معظم رهبری با الهام گیری از تعالیم الهی و ارتباط گیری با امام عصر(عج) ما شاهده بودیم که امام(ره) نوید شکست بلوک شرق را اعلام کرد و امروز هم مقام معظم رهبری نوید افول قدرت استکباری و آمریکا را مطرح کردند. در عمل شاهدیم که آمریکا در کشور خودش هم خوار و ضعیف شده است.

وی تصریح کرد: با یک روشنگری و حضور ملت ها و با تکیه بر هوشیاری جوانان شاهد خواهیم بود که ریشه استکبار از جهان برچیده خواهد و عدالت جایگزین آن خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1663200
ارسال نظر
نظرات